Crusader Kings II (PC DIGITAL)
Digital

11,99

Možno objednať max. 1 ks na zákazníka.
Aktivácia: SteamSteamŠtítky: Stredovek, Ťahové, Grand Strategy
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 4650
 • Rozšírená verzia hry Lost Planet: Extreme Condition, ktorá ponúka viac hrateľných postáv, módov v multiplayeri, máp, zbraní a mnoho ďalšieho obsahu.

  Minimálne požiadavky

  Konzola Microsoft Xbox 360, nie je kompatibilná s Lost Planet: Extreme Condition

  Sci-fi 3D akcia z pohľadu 3. osoby, ktorej dej sa odohráva v nemilosrdnej zamrzlej tundre na akejsi cudzej planéte. Medzi ľadovcami tu žijú, alebo skôr prežívajú ľudia, ktorí si hovoria Snežní piráti. Zima ale nie je tým jediným, čo im tu môže naháňať hrôzu. Je tu omnoho väčšia hrozba, pretože ľudská rasa nie je v tomto svete dominantným druhom. Tento post náleží monštróznym bytostiam zvaným Eecridovia.

  Hlavný hrdina príbehu, ktorému tvár prepožičala kórejská filmová hviezda menom Byung Hun Lee, má s Eecridmi svoje nevyriadené účty. Zo svojej minulosti si nepamätá vôbec nič, okrem skutočnosti, že mu zabili otca. Jedinečnú úroveň detailov a neobvykle veľkú mapu čo do počasia i prostredia rozmanitého herného sveta si užijete po svojich i s pomocou rôznych dopravných a bojových prostriedkov.

  Hra navyše ponúka okrem pútavej singleplayerovej kampane tiež balík multiplayerových máp (zahrňujúcich i kooperatívny mód), na ktorých sa budete môcť vyblázniť so svojimi kamarátmi vďaka službe Xbox Live.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Crusader Kings II (PC DIGITAL)? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame