Darkstar One
PC

(3x)
5,20
Nákupom získate 0,21 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Vesmírna
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12057
 • Prepracovaný príbeh s viac než 50 minútami videosekvencií ;Opraviteľná vesmírna loď Darkstar One, hráč si vyberie, ktorý typ lode mu vyhovuje (rýchlu útočnú s mnohými ľahkými zbraňami alebo krížnik s ťažkými zbraňami) ;Cez 200 rôznych zbraní, štítov a vybavenia ;Rakety, torpéda a míny pre špeciálne taktické použitie ;Čarovná zbraň - hráč bude mať k dispozícií špeciálne zbrane, ktoré budú mať efekt ako kúzlo v RPG hrách ;Rozsiahly simulovaný vesmír s množstvom odlišných rás, vesmírnych lodí a bojových taktík ;Každá rasa má odlišné typy zbraní s rôznymi funkciami, ktoré vyžadujú inú bojovú taktiku. Hráč môže získať tieto zbrane a pripevniť si ich na Darkstar One ;Špeciálne misie, napríklad v kaňonoch, na povrchu planét alebo vo vnútri planét ;Hráč môže získať kredity rôznymi spôsobmi: bojom, pirátstvom, pašovaním, obchodovaním, eskortovaním, transportom, odmeny.. ;Pridajte sa na stranu dobra alebo na stranu zla ;Kompatibilné s myšou, joystickom aj gamepadom

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, procesor 1,6GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 6,5GB voľno na disku, DVDROM,
  Neštandardné grafické čipové sady notebookov nemusia byť kompatibilné!!

  Kategórie

  PC / PC hry / Simulátory

  Darkstar One je hra s rýchlou akciou, napínavým príbehom a veľkou možnosťou výberu, odohrávajúca sa v rozľahlom vesmíre. Hra hovorí o vesmírnom pilotovi Kayronovi Jarvisovi. Hra bola vytvorená v spolupráci s autorkou sci-fi kníh Claudiou Kern.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (3)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Poměrně vydařený klon Freelancera. Pokud jste dohráli Freelancera a soužíte se tím že už ste ho dohrály toto je pro vás pokud hodláte s tímto žánrem teoprve začít tak Freelancer bude i přes svůj věk pro začátek rozhodně lepší=)

 Neoverený nákup

Velice zábavný vesmírný "simulátor", který mi sice dal zabrat při nastavování, ale jinak je neskutečně návykový. Joystick či joypad jsou ale skoro nutností :-)

 Neoverený nákup

Tahle hra na mě udělala obrovský dojem a zařadila se mezi mé nejoblíbenější hry.

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame