Daymare: 1998 Black Edition
PS4

(1x)
37.99
Nákupom získate 1.52 kreditov
 • 37.99 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Hororové, TPS, Zombie, Temné
 • BLACK EDITION OBSAHUJE:
  - sadu samolepiek
  - kartičky postav z hry
  - hru   Daymare: 1998 je hororová hra o prežití z pohľadu tretej osoby, ktorá reprodukuje atmosféru ikonických filmov z 90. rokov, avšak so sviežim príbehom. Incident, ktorý premení malé mesto v zónu smrti, tri postavy, s ktorými môžete hrať, a veľmi málo času na nájdenie pravdy, než jeho zmutovaní obyvatelia vašu misiu predčasne ukončia.

  STE PRIPRAVENÍ ČELIŤ SVOJMU STRACHU?
  Je 19. augusta 1998 a tím H.A.D.E.S. je na ceste do laboratórií Aegis ... Ponorte sa až po krk do hrôz mestečka Keen Sight. Z troch jedinečných a prepletajúcich pohľadov odhaľte finálnu pravdu o tom, čo sa stalo v severozápadnej Amerike v roku 1998 - vrhnite sa na príbeh, vyriešte všetky hádanky, zabíjajte monštrá ... ale nenechajte sa zabiť!

  Daymare: 1998 Black Edition

  HRÔZY ČÍHAJÚ V TIEŇOCH 
  Odhaľte záhadnú minulosť Keen Sight, pokojného a tichého mestečka, ktoré je schované v zdanlivo nekonečných lesoch v Idahu. Čaká vás strhujúce a podmanivé dobrodružstvo v desivom a temnom prostredí.

  survival horror
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

krasne vsechny hry !!!!