Dead Island 2 - Day One Edition
PS5

(1x)
59,99
Nákupom získate 1,20 kreditov
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: Hororové, Open-world, Zombie
Jazyk: České titulky, Angličtina
Kód produktu: 48451
Hra je tiež dostupná pre:  PS4XSX

Darček k objednávke

 • Smrtiaci vírus sa šíri po Los Angeles a mení jeho obyvateľov na žravé zombie. Mesto je v karanténe a armáda ustúpila. Ste pohryznutí, nakazení, ale viac než len imúnni a učíte sa využívať svoju vnútornú zombiu.

  Budúcnosť LA (a ľudstva) držíte v rukách iba vy a hŕstka ďalších vychvaľovacích kreténov, ktorí sú voči tomuto patogénu náhodou odolní. Zatiaľ čo budete odhaľovať pravdu za epidémiou, zistíte, kto – alebo čo – ste zač. Prežite, vyvíjajte sa, zachráňte svet – jednoducho ďalší deň v LA!

  Obľúbená sága so zombíkmi sa vracia s jedinečnou kombináciou hororu, temného humoru a bláznivým vraždením zombií, ktoré dohromady tvoria epické brakové dobrodružstvo.

  Dead Island 2 je strhujúca akčná RPG z pohľadu prvej osoby, ktorá hráča zavedie na úplne nové ihrisko. Preskúmajte ikonické Los Angeles utopené vo vnútornostiach, štýlové, živé a zamorené zombie. Zoznámte sa s úžasnými postavami. Zabíjajte nespočetné množstvo protivníkov s neuveriteľne krvavými detailmi. A vyviňte sa a staňte sa ultimátnym zabijakom zombií.

  Uvidíme sa v pekle!
  KRABICOVÁ VERZIA DAY ONE EDITION OBSAHUJE: MEMORIES OF BANOI PACK
  Memories of Banoi Pack obsahuje dve jedinečné zbrane: vojnovú palicu Banoi a baseballovú pálku Memories of Banoi. Ďalej potom špeciálnu kartu schopností Personal Space, ktorá oslavuje pôvodnú hru Dead Island - nevyhnutný prídavok do arzenálu každého zabijaka zombií.  PRESKÚMAJTE PEKELNÉ LOS ANGELES
  Dead Island 2 hráčov zavedie do tých najslávnejších lokácií Mesta anjelov, teraz postriekaných hrôzou, počas vzrušujúcej brakovej výpravy zo živého predmestia Beverly Hills po svojráznu promenádu Venice Beach.

  Dead Island 2 - Day One Edition
  BRUTÁLNY KONTAKTNÝSANDBOX
  Súboje ponúknu ten najintenzívnejší, brutálny a násilný zážitok z pohľadu prvej osoby, s množstvom zbraní a taktických (a krvavých) možností, ako sa presekať hordou zombíkov. Či už budete krájať, drviť, páliť, či trhať, chceme, aby ste to skutočne pocítili.

  ULTIMÁTNÝ ZABIJÁK ZOMBÍKOV
  Na výber máte šesť postáv, pričom každá má vlastnú jedinečnú osobnosť a dialógy. Schopnosti každého zabijaka si môžete kompletne prispôsobiť vďaka nášmu úplne novému systému schopností, ktorý vám umožní okamžite prerozdeliť body a vyskúšať si tie najšialenejšie kombinácie.

  dead island
  ZAMORENÍ ZOMBÍKMI
  Ste pripravení užiť si jeden z najpokročilejších systémov likvidácie v hrách? Naše LA sa hemží zombíkmi, ktoré vyzerajú a chovajú sa úplne realisticky. Tieto zmutované obludy sú oživeným, prehnitým srdcom Dead Island 2 s desiatkami odlišných druhov zombií, z ktorých každý má vlastné mutácie, útoky a stovky vizuálnych variantov s motívmi LA. Naše monštrá sú neutíchajúci, nároční a skutoční obyvatelia Los Angeles. Dokážete prežiť?

  FILMOVÉ KOOPERATIVNE DOBRODRÚŽSTVO
  Ako správny zážitok RPG ponúka Dead Island 2 množstvo napínavých úloh, šialenú hŕstku postáv a strhujúci brakový príbeh, ktorý vás skutočne ponorí do svojho zvráteného sveta. Znovuhrateľnosť je zaručená. K tomu pridajte bláznivý kooperatívny režim až pre troch hráčov a zostanete v LA na veľmi dlhý (a brutálny) výlet.

  dead island 2
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (1)

  • Michal

   Len tak pre info, hra bude mať češtinu podľa Epic Games Store.

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

 Overený nákup

Rychlé dodání a cena taky super. Jen tak dále.

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame