Death Stranding - Directors Cut
PS5

19,99 49,99 €

Zľava platí do 25. 12. 2022 alebo vypredania

Nákupom získate 0,40 kreditov
+ VIANOČNÝ REWIND ZADARMO
Možnosť vrátenia tovaru do 31.1. 2023
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: TPS, Filmové, Akčná adventúra, Príbehové
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: České titulky, Angličtina
Kód produktu: 37836
Hra je tiež dostupná pre:  PS4
Vianočná nádielka
 • Úplne nové akčné dobrodružstvo v novom poňatí otvoreného sveta novo pre PS5 od legendárneho tvorcu hier Hidea Kojimu, v ktorom účinkujú Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydouxová a Lindsay Wagnerová.
  DIRECTORS CUT OBSAHUJE
  - remasterovanú hru pre konzolu PlayStation 5
  - rozšírený obsah o nové zbrane a vozidlá, rovnako ako nové lokácie s misiami a minihrami
  - nové objavy v rozšírenej príbehovej linke
  - unikátny Social Strand System pre spojenie s hráčmi z celého sveta


  ZÁCHRANA ĽUDSTVA

  V blízkej budúcnosti otriasli zemeguľou záhadné explózie, ktoré spustili sériu nadprirodzených udalostí známych ako Príliv smrti. Kým krajinu zaplavujú bytosti z iného sveta a masové vyhubenie sa zdá nevyhnutné, vydáva sa Sam Porter Bridges na cestu naprieč bezútešnou pustatinou, aby ľudstvo zachránil pred hroziacim zničením.
  Death Stranding - Directors Cut

  SPOJIT ROZPOJENÉ
  Sam Bridges na svojej ceste nesie bremeno pozostatkov našej budúcnosti vo svojich rukách. Cieľ je jasný - spojiť roztrieštený svet jeden kúsok za druhým. Čo ho stretne na jeho ceste? Bezprecedentná nová hrateľnosť majstra remesla Hidea Kojimu prinesie úplne nový zážitok a žáner definujúcu skúsenosť.

  hideo kojima

  VYLEPŠENIE NA NOVÚ GENERÁCIU
  - S haptickou odozvou DualSense ovládača budeš schopný rozlišovať rôzne prostredia a efekty počasia ako napríklad vysoká tráva, vodné prúdy, silný vietor, dážď a sneh.
  - Adaptívne triggery DualSense ovládača umocnia zážitok z hrania Death Stranding pri akčných prestrelkách, pri prepravách zásielok alebo pri dvíhaní vecí.
  - Ponorte sa do zvukových efektov DEATH STRANDING s funkciou 3D Audio, ktorá vás vtiahne do hry (nutnosť vlastniť kompatibilné slúchadlá).
  - Dostaňte sa do hry rýchlejšie ako kedykoľvek predtým s ultra rýchlym SSD a takmer okamžitým načítaním vďaka konzole PlayStation 5.
  - 2 grafické režimy - Performance režim s upscalovaným 4K a 60fps alebo Fidelity režim s natívnym 4K a širokouhlú a HDR podporou, vďaka ktorej si môžete užiť úchvatnú grafiku a dokonalé textúry.

  Celkom nové akčné dobrodružstvo v novom koncepte otvoreného sveta na novo pre PS5 od legendárnych tvorcov Hidea Kojimy, v ktorom účinkujú Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydouxová a Lindsay Wagnerová.

  kodžima
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Death Stranding - Directors Cut!

Sledujte nás na instagrame