Desperate Housewives (Zoufalé manželky)
PC

(3x)
7,30
Nákupom získate 0,15 kreditov
Doporučený vek: Od 16 rokov
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 12183
 • Minimálne požiadavky

  Windows XP, procesor 1,4GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 2,5GB voľno na disku, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  PC / PC hry / Adventúry

  Seriál (u nás známym ako Zúfalé manželky) inšpirovaný s kombináciou sociálnej simulácie a adventúry, v ktorej sa nasťahujete do predmestskej štvrte Wisteria Lane a vašou úlohou je odkryť v sérií misií, respektíve epizód, všetky tajomstvá a skryté pravdy týchto na prví pohľad až podozrivo pokojnej štvrte.

  V priebehu rady epizód s odlišným cieľom sa stretávate so všetkými obyvateľmi, či skôr obyvateľkami štvrte, hovoríte s nimi, vyzvedáte sa po nich, špehujete ich, skratka snažíte sa dozvedieť čo najviac informácií potrebných k odkrytiu starostlivo stráženého tajomstva. Medzitým sa však musíte starať i o svoju rodinu, dom a záhradu, musíte variť, upratovať, môžete nakupovať, hrať poker so susedkami a samozrejme si upravovať dom podľa svojej fantázie.

  Rada vyššie uvedených aktivít, ako napríklad varenie, starosť o záhradu, hranie kariet a staranie sa o deti má podobu mini hier. Hra síce disponuje oficiálnou licenciou seriálu, ale hlavné postavy, až na jednu výnimku, nie sú nadabované hercami a herečkami, ktoré v seriály účinkujú. Tou výnimkou je Brenda Strong, ktorá v seriálu vystupuje v úlohe ducha Mary Alice Young a v hre plní tú istú úlohu.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (3)
Pridať hodnotenie

 Overený nákup

Jako občasný divák zoufalek jsem byla na tuto hru zvědavá.Nevydržela jsem u ní déle než dvě hodiny.Hra je pouze pro nezdolné fanoušky.

 Neoverený nákup

Slišel jsem že se můžeme těšit na druhou sérii a ta se jmenuje : Zoufalé manželky 2 . opravdu si kupte tyto dvě vychytávky určiťe nebedete sklamaní.

 Overený nákup

Super hra pro ty co mají rádi seriál Zoufalé manželky

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame