Dolmen - Day One Edition
PS5

34,99
Nákupom získate 0.70 kreditov
 • 34,99 €
  Skladom
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Hororové, Sci-Fi, Akčné RPG
Kód produktu: 45625
Hra je tiež dostupná pre:  PS4PCXSX
 • Dolmen je desivé nové akčné RPG, ktoré kombinuje futuristické sci-fi s prvkami kozmického hororu. Bude vaša časová línia vymazaná, alebo porazíte svojich nepriateľov, prežijete a splníte svoju misiu? V hre Dolmen sa hráči ocitajú na nepriateľskej mimozemskej planéte známej ako Revion Prime. Vaša úloha? Priviezť späť vzorky kryštálu s obzvlášť jedinečnými vlastnosťami, takzvaného „dolmenu“. Tieto kryštály dokážu umožniť interakciu medzi realitami, takže predstavujú revolúciu na poli vesmírneho prieskumu a zmenia známy svet navždy.
  DAY ONE EDITION OBSAHUJE
  - hru Dolmen 
  - DLC Rebel Armor Set - táto sada zbroja a zbraní pomôže hráčom v raných fázach hry.

  DYNAMICKÝ SÚBOJ

  V hre Dolmen budete silnieť s každou bitkou! Užite si bohatý súbojový systém s rôznymi zbraňami a chvatmi, ktoré máte k dispozícii. Intuitívne sa prepínajte medzi kontaktným a streleckým súbojom a prekonajte aj tých najnáročnejších nepriateľov, ktorých proti vám môže Revion Prime postaviť.

  Dolmen - Day One Edition
  ENERGETICKÝ REŽIM
  Správa energie je v hre Dolmen kľúčom k víťazstvu. Nielenže sa energia používa pre strelecké zbrane, ale taktiež aktivuje „energetický režim“. „Energetický režim“ nabije vaše kontaktné zbrane živelnými stavovými efektmi, takže môžete naplno využiť slabiny svojich nepriateľov.

  dol men
  OBJAVTE ZÁHADNÚ PLANÉTU
  Zničený, temne nádherný svet čaká na to, až ho objavíte. Nájdete všetky tajomstvá, ktoré vám Revion Prime môže ponúknuť? Alebo vás tento krutý svet dostane na pokraj smrti?

  akční rpg
  ČAKÁ VÁS VÝZVA
  Tento svet nechce, aby ste prežili. Budete svedkami toho, ako je vaša časová línia vymazaná, alebo dokážete zdolať výzvu, ktorá vás čaká? Revion Prime ponúka množstvo odporných oblúd, ktoré preveria vaše schopnosti.

  massive work studio
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Dolmen - Day One Edition!

Sledujte nás na instagrame