Dragonshard
PC

8,70
Nákupom získate 0,35 kreditov
Doprava
od 1,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Fantasy, Real-time stratégie
Kód produktu: 11304
 • Prvá Dungeon & Dragons realtimeová stratégia; Nový herný dizajn s dvoma prepojenými akciami: pozemná vojna a RPG bitky v podzemí; Tri frakcie: Order of the Flame je aliancia ľudí, trpaslíkov, pulčíkov a nemŕtvych; Umbragen sú potomkami elfov, ktorí kedysi obývali Xen'drik a boli nútení ukryť sa v podzemnom svete Khyber; Lizardfolk sú obyvatelia prstenca hôr okolo Xen'driku, ktorý sem boli drakmi umiestení, aby chránili Siberysove Srdce.; Vývoj jednotiek na základe pridelených skúsenostných bodov.; Systém stavby budov - umiestenie budov má vplyv na silu jednotiek.; Multiplayer aj pre 8 hráčov, kooperatívny mód, tri frakcie aj v multiplayeru.; Príbeh od tvorcu Eberronu Keitha Bakera

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 2,0GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 2,5GB voľno na disku, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Kedysi veľmi, veľmi dávno, vlastne na počiatku všetkého existovali traja draci: Siberys (dobro), Khyber (zlo) a Eberron (neutrálny). Siberys a Khyber spolu dlho bojovali až nakoniec Khyber zvíťazil a roztrieštil Siberysa na tisíce kúskov. Siberysovi sa ale obeťou vlastného života podarilo Khyberona uväzniť v podzemnom svete. Eberron na seba potom vzal podobu zemského povrchu, kde žijú ľudia, elfovia a ďalšie bytosti a Khyber sa stal jeho podsvetím s množstvom démonov a príšer.
  Dragonshard sa odohráva v dobe, kedy je svet Eberronu zmietaný v chaose. Tri armády usilujú o zisk mohutného dračieho kryštálu, známeho ako Srdce Siberysovo. Pradávny artefakt sa objavil na tajuplnom mieste zvanom Xen'drik, ktorý kedysi obývali mocné národy. Toto miesto je chránené vysokými horskými masívmi s nikdy neutíchajúcimi búrkami a po tisícročia ležalo bokom od akejkoľvek pozornosti. Teraz sa však všetko mení.

  Dragonshard je realtimeová stratégia odohrávajúca sa v mystickom svete Eberron. Ako veliteľ jednej z troch armád získajte moc nad Syberysovým Srdcom a použite jeho silu na konanie dobra alebo zla na celom svete. Zatiaľ čo hlavná armáda postupuje na povrchu vopred, malé skupinky hrdinov sa vydávajú do podzemnej ríše a získavajú tu artefakty, ktoré sa dajú použiť v bojoch.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

kucharka, dokuchyne, domace, jedlo, recepty, dnesjem, kucharskakniha, hernakniha, hernejedlo
adventnekalendare, advent, vianoce2023, predvianocnycas, vianoce
karak2, karak, stolovky, stolovehry, rodinnestolovehry
spiderman, marvelsspiderman2, ps5, playstation5, zlava, specialnaponuka
bzzzt, indiegame, indiegamedev, ceskehra, pixelart
zaklinac, blackfridaysk, netflixwitcher, figurka, figurkyvzlave