Dream Pinball 3D
PC

15,99
Nákupom získate 0,64 kreditov
Štítky: Logické
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 12284
 • Hravé prsty a prekliate dobre vyleštená súprava guľôčok robia dobrého pinballistu!

  6 pinballových stolov každý v inom štýle: RYTIERSKÝ TURNAJ, MONSTRA, VODNÝ SVET, DINOSAURIA VOJNA, TOČIACE SA ROTORY a stôl, ktorý odkazuje na „fantasy“ RPG trhák DVA SVETY.; Guľôčky zo štyroch rôznych materiálov: oceľ, slonovina, dub, orech, mramor a zlato. Každá má rôzne balistické vlastnosti!; Funkcia MULTIBALL, kde hrajete s troma guľôčkami!; Najmodernejšia vysoká dynamická technológia produkuje šokujúce svetelné efekty.; Každý stôl má vlastné zvukové efekty, hudbu, slová.....; Sieťová hra aj pre 4 pinballistov.; 1 pevná kamera a 6 dynamických.; Podpora grafiky i pre slabšie konfigurácie.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 500MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 0,9GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta 64 MB s podporou pixel shader v1.1.

  Kategórie

  PC / PC hry / Arkády

  Inteligentná hra s guľôčkami z rôznych materiálov, pričom každý materiál má špecifické balistické vlastnosti, ktoré sa prejavia pri pohybu guľôčky! Moderný enginme dostáva po zvukovej a vzhľadovej stránke z tejto klasickej hry maximum, nehovorme o novej technológií, vysokej dynamike a 3D zvuku.

  Na jednom počítači si to môžu rozdať až štyria hráči v štyroch úrovniach namáhavosti a potom svoje výsledky porovnať s hráčmi z celého sveta v oficiálnom rebríčku Dream Pinballu 3D!

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Dream Pinball 3D? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame