DualShock 4 ovladač - Modrý V2 + Killzone: Shadow Fall
PS4

(1x)
52.99
Nákupom získate 2.12 Kredity
Doporučený vek: Pre všetkých
Lokalizácia: Angličtina
Štítky: Ovládač
Kód produktu: 33172
 • BALENIE OBSAHUJE
  - DualShock 4 v2 modrý
  - hru Killzone: Shadow Fall v krabičke

  Ovládač využíva podobný design ako predchádzajúci DualShock 3 a napriek tomu prináša mnoho inovácií, že ho prakticky nespoznáte. Vďaka nim však ide o doposiaľ najprepracovanejší a najpohodlnejšií PlayStation ovládač.

  PREPRACOVANÉ SPÚŠTE
  Tlačidlá R2 a L2 sa dočkali upraveného dizajnu i technológie. Teraz fungujú ako naozajstné spúšte, takže pri streľbe budete mať pocit, že máte prst na pravej spúšti zbrane. Perfektné sú tiež pri pretekárskych hrách, kedy môžete plynule dávkovať plyn či brzdenie.

  VSTAVANÝ REPRODUKTOR
  Oživte si hranie a vnímajte každú drobnosť vďaka zvukovým efektom vychádzajúcim priamo z ovládača. V niektorých hrách tak na vás napríklad bude hovoriť vysielačka alebo sa vám budú ozývať špeciálne zvuky.

  DualShock 4 ovladač - Bílý V2 + Detroit: Become Human (PS4)

  DOTYKOVÝ PANEL
  DualShock 4 prináša úplne novú formu ovládania v podobe plochy, veľmi podobnej touchpadu z notebookov. Používa sa na ťuknutie, pretiahnutie alebo upustenie herných predmetov a otvára vzrušujúce herné možnosti.

  PRIPOJENIE SLÚCHADIEL
  Priamo v ovládači nájdete 3,5 jack konektor, vďaka ktorému do neho môžete zapojiť vaše vlastné akékoľvek slúchadlá. Už tak nemusíte pri hraní rušiť zvyšok rodiny, či si kupovať nákladné headsety.

  SVETELNÁ LIŠTA
  Aj Integrovaná svetelná lišta, ktorá svieti rôznymi farbami - a pomáha kamere PlayStation Kamera sledovať vašu polohu. V hrách mení svoju farbu napríklad podľa momentálneho zdravia vašej postavičky, prípadne bliká ako policajné sirény.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

Už déle jsem přemýšlel o modrém ovladači, takhle si alespoň konečně zahraji i Killzone :D