Ducati
PC

3,99
Doporučený vek: Pre všetkých
Štítky: Motocykle
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 12280
 • Vodičské kurzy.; Premenlivé počasie.; 3 úrovne reality.; 60 závodov v 5 rôznych módoch.; Soundtruck od talianskej hard rockovej skupiny Lacuna Coil.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 2,5GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 128MB RAM, 3,0GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta Geforce 2 / ATI 8500

  Kategórie

  PC / PC hry / Preteky
  PC / PC hry / Simulátory

  Závody najslávnejších a najsilnejších motocyklov na svete. Môžu ich riadiť len ty najlepší. Motocykle ako krásna DESMO16 týmu Ducati dosahujú rýchlosť viac ako 300 km/h.

  V hre sú zastúpené štyri rôzne kategórie motocyklov:

  Klasické a elegantné cestovné/b motocykle. Nemajú ohromujúci výkon, nie sú príliš rýchle a nemajú ani príliš dobrú ovládateľnosť, ale je naozaj skvelé taký motocykel riadiť, najmä retro model Paul Smarti.

  Športoví motocykel naozaj „trhá asfalt“ – dosahuje vrchol výkonnosti bežných športových strojov. Modely 748, 749, 998 a 999 sú snom každého pretekára, ktorý sa ešte nevydal na závodní okruh! V tejto kategórií narazíte dokonca i na motocykle, ktoré boli postavené a upravené nezávislými konštruktérmi.

  Profesionálne motocykle priamo z kategórie Superbikov. Nájdite tu niektoré z hviezd tejto triedy, ako XEROXDucati TEAM a množstvo ďalších.

  V móde hry pre viacerých hráčov môžete vyzvať kamaráta k súboji na jednom počítači. S rovnakým nastavením ako pri jednotlivom závode môžete upraviť všetky dostupné možnosti.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame