Enemy Territory: Quake Wars (Zberateľská edícia)
PC

(1x)
15,99
Nákupom získate 0,48 kreditov
Štítky: FPS, Multiplayer
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 13081
 • Vylepšený Doom 3 engine.; Viac ako 40 súčasných i futuristických bojových prostriedkov.; Odmeny v podobe hodností a medailí.; Pozemné, vzdušné i námorné bojové prostriedky pre jedného i viacerých vojakov.; Budovanie, obsadzovanie i ničenie.

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, Vista[32bit], odskúšané na Win 7, procesor 2,8GHz, pamäť 512MB RAM, 5,0GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta s 128MB RAM (Geforce 5700 / Radeon 9700).

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné
  Multiplayer akcia ala Battlefield 2142 postavená na Doom 3 engine, ktorá sa zaoberá bojom ľudí proti invázii Stroggov. Na začiatku invázie/hry máte možnosť výberu z dvoch strán. Môžete sa buď pridať na stranu odporných mimozemšťanov Stroggov, alebo sa postaviť na stranu ľudí a brániť v rade EDF (Earth Defense Force) domovskú planétu Zem proti invázii z vesmíru.

  Vojaci na oboch stranách majú k dispozícií súčasné i futuristické bojové prostriedky a obranné systémy vrátane štvorkoliek, tankov, bugín, helikoptér, anti-gravitačných lodí a mimozemských walkerov. Behom každej bitky si tímy na oboch stranách najskôr postavia základňu, rozvinú obranné štruktúry, rozostavia artilérie, radary a potom sa buď bránia, alebo vyrazia do hlbokých nepriateľských území prekonávajúc po ceste celú radu prekážok brániacich v postupe.

  Vďaka realistickému dynamickému osvetleniu a tieňovaniu, svetlom na bojových prostriedkoch a svetlu z mesiaca môžu bitky prebiehať vo dne i v noci. Veľkú mieru realizmu behom boja navyše podporujú presné simulácie počasia, ovzdušia a vegetácie. S tím všetkým sa budete stretávať pri boji na detailne spracovaných bojiskách na obrovskej rozlohe, kde sa nič nenahráva a ktoré nie sú rozdelené na žiadne časti.

  Vyraziť môžete buď na misie určené pre zvolenú triedu, alebo sa pridať k zásahovému tímu a využívať pokročilého komunikačného a príkazového systému vrátane hlasového chatu. Každý hráč navyše bojuje nielen za svoj tím ale i za seba. Úspechy v boji totiž prinášajú cenné schopnosti, medaily, povýšenia a špeciálne odmeny za tímovú hru.

  Zberateľská edícia navyše obsahuje:
  - Špeciálne prémiové balenie
  - Bonusové DVD s artworkami, videami, atď.
  - 10 zberateľských kariet
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup

  • +Dobrá hratelnost
  • +Rozdílnost ras
  • -Nenutí tolik kooperovat s kolegy v týmu
  • -Všechno už tady jednou bylo

  Dobrá hra s průměrnou grafikou,ale odkoupě mě odrazuje že za menší peníz si můžete koupit Battlefield 2 který je přeci o stupínek lepší.

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame