Enemy Territory: Quake Wars (Zberateľská edícia)
PC

(1x)
15,99
Nákupom získate 0,48 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: FPS, Multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 13081
 • Vylepšený Doom 3 engine.; Viac ako 40 súčasných i futuristických bojových prostriedkov.; Odmeny v podobe hodností a medailí.; Pozemné, vzdušné i námorné bojové prostriedky pre jedného i viacerých vojakov.; Budovanie, obsadzovanie i ničenie.

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, Vista[32bit], odskúšané na Win 7, procesor 2,8GHz, pamäť 512MB RAM, 5,0GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta s 128MB RAM (Geforce 5700 / Radeon 9700).

  Kategórie

  PC / PC hry / Akčné
  Multiplayer akcia ala Battlefield 2142 postavená na Doom 3 engine, ktorá sa zaoberá bojom ľudí proti invázii Stroggov. Na začiatku invázie/hry máte možnosť výberu z dvoch strán. Môžete sa buď pridať na stranu odporných mimozemšťanov Stroggov, alebo sa postaviť na stranu ľudí a brániť v rade EDF (Earth Defense Force) domovskú planétu Zem proti invázii z vesmíru.

  Vojaci na oboch stranách majú k dispozícií súčasné i futuristické bojové prostriedky a obranné systémy vrátane štvorkoliek, tankov, bugín, helikoptér, anti-gravitačných lodí a mimozemských walkerov. Behom každej bitky si tímy na oboch stranách najskôr postavia základňu, rozvinú obranné štruktúry, rozostavia artilérie, radary a potom sa buď bránia, alebo vyrazia do hlbokých nepriateľských území prekonávajúc po ceste celú radu prekážok brániacich v postupe.

  Vďaka realistickému dynamickému osvetleniu a tieňovaniu, svetlom na bojových prostriedkoch a svetlu z mesiaca môžu bitky prebiehať vo dne i v noci. Veľkú mieru realizmu behom boja navyše podporujú presné simulácie počasia, ovzdušia a vegetácie. S tím všetkým sa budete stretávať pri boji na detailne spracovaných bojiskách na obrovskej rozlohe, kde sa nič nenahráva a ktoré nie sú rozdelené na žiadne časti.

  Vyraziť môžete buď na misie určené pre zvolenú triedu, alebo sa pridať k zásahovému tímu a využívať pokročilého komunikačného a príkazového systému vrátane hlasového chatu. Každý hráč navyše bojuje nielen za svoj tím ale i za seba. Úspechy v boji totiž prinášajú cenné schopnosti, medaily, povýšenia a špeciálne odmeny za tímovú hru.

  Zberateľská edícia navyše obsahuje:
  - Špeciálne prémiové balenie
  - Bonusové DVD s artworkami, videami, atď.
  - 10 zberateľských kariet
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup

  • +Dobrá hratelnost
  • +Rozdílnost ras
  • -Nenutí tolik kooperovat s kolegy v týmu
  • -Všechno už tady jednou bylo

  Dobrá hra s průměrnou grafikou,ale odkoupě mě odrazuje že za menší peníz si můžete koupit Battlefield 2 který je přeci o stupínek lepší.

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame

minecraft, minecrafters, minecraftuniverse, oslavujeme, aplha
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg, lorcana, disneykarticky
hernyvypredaj, nemamcohrat, playstation, PChry, xbox, switch
casopislevel, ohrachalidech, hernecitanie, levelkniha, hernakniha
assassinscreedshadows, acshadows, assassinscreed
youtooz, worldofwarcraft, alextraza, nozdurmu, wowkofigurky, wowko