EVERSPACE 2 - Stellar Edition
PS5

44,99 49,99 €

Zľava platí do 30.12.2024 alebo vypredania

Nákupom získate 0,90 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Sci-Fi, Vesmírna
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: České titulkyČeské titulky, AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 54078

Obsah edície

 • Sadnite si do pilotného kresla svižnej vesmírnej stíhačky, zvádzajte neľútostné súboje, prekonávajte brutálne výzvy a nechajte sa odmeniť rozprávkovou korisťou. Vo svižnej vesmírnej strieľačke EVERSPACE 2, určenej pre jedného hráča, skúmajte vojnou zničené hviezdne sústavy demilitarizovanej zóny vo Hviezdokupe 34 a v každej tunajšej obrovskej, ručne vytvorenej oblasti odhaľujte dávne tajomstvá, riešte originálne hádanky a čeľte nebezpečenstvám všetkého.

  Prežite napínavý sci-fi príbeh naklonovaného pilota Adama, hľadajúceho si svoje miesto v nekonečnom vesmíre. Zatiaľ čo sa udalosti z jeho minulosti prepletajú so záujmami vzájomne súperiacich frakcií, demilitarizovaná zóna sa rýchlo blíži bodu varu. Uniknite zo zajatia koloniálov, preplávajte intrigami miestnych vodcov, vyhýbajte sa kultistom, ktorých temná energia dočista pripravila o rozum, a bráňte sa útokom cudzincov túžiacich po vojne.

  Na svoje prežitie budete potrebovať viac než len dôvtip, šťastie a zručnosť v boji. Budete musieť dať dohromady aj tím špecialistov, ktorí vám pomôžu splniť si svoj sen opustiť demilitarizovanú zónu. Stretávajte starých priateľov a spoznávajte nových spojencov, každého s vlastným príbehom. Pridajú sa k vám počas misií, dajú vám k dispozícii svoje jedinečné, ďalej vylepšiteľné zručnosti, odomknú nové schopnosti a pomôžu vám postúpiť zase o niečo ďalej.
  STELLAR EDITION OBSAHUJE:
  - hru EVERSPACE 2
  - Steelbook
  - miniartbook
  - digitálny soundtrack

  VYDAJTE SA NA VZRUŠUJÚCU CESTU
  Poznávajte cudzie rasy, odhaľujte záhady, pátrajte po pokladoch a bráňte svoj náklad pred zločineckými bandami vo vzrušujúcej tridsaťhodinovej kampani. Kompletári sa potom môžu ponoriť do vesmíru EVERSPACE ešte hlbšie a stráviť viac ako deväťdesiat hodín plnením všetkých vedľajších misií, dokončovaním všetkých výziev a objavovaním všetkých skrytých tajomstiev.
  EVERSPACE 2 - Stellar Edition (PS5)
  NECHAJTE HOVORIŤ SVOJE LASERY
  Likvidujte nepriateľov v štýle EVERSPACE – uhýbajte, zrýchľujte, robte výkruty, vrhajte sa s prstom na spúšti do divokých súbojov a zanechajte za sebou stopu z vesmírneho šrotu. S využitím širokej škály zbraní a schopností sa vysporiadajte s drony, stíhačkami, ťažkými bombardérmi i mocnými bojovými loďami. Ale pozor na prílišné sebavedomie! Mohutné materské plavidlá a strážcovia Starobylých dokážu preveriť schopnosti aj tých najskúsenejších pilotov. Aby ste získali prevahu aj proti drvivej presile, nezostane vám než naučiť sa umne využívať prostredie vo svoj prospech.
  EVERSPACE 2 - Stellar Edition (PS5)
  SKÚMAJTE GALAXIU
  Ponorte sa do vesmíru EVERSPACE a skúmajte ho svojim vlastným tempom. Demilitarizovaná zóna i okolité oblasti Hviezdokupy 34 prekypujú hlavnými i vedľajšími misiami, aktivitami, udalosťami a tajomstvami, ktoré treba odhaliť. Zapálite hyperpohon, objavte viac ako stovku jedinečných, ručne vytvorených lokácií v siedmich odlišných sústavách a zanechajte medzi hviezdami trvalý odkaz.
  EVERSPACE 2 - Stellar Edition (PS5)
  HRAJTE PO SVOJOM
  Rozširujte svoju súkromnú zbierku lodí vďaka prakticky nekonečnej zásobe stíhačiek jedinečných tried a vylepšite svoje plavidlo k dokonalosti. Obchodníci vo hviezdokope vám za poplatok pomôžu získať vylepšené modely plavidiel alebo pošlú vašu existujúcu loď do úschovy, zatiaľ čo vy budete skúšať nový typ lode. Chytro kombinujte moduly, zbrane, zariadenia a perky tak, aby zodpovedali vášmu individuálnemu hernému štýlu a aktuálnej misii.
  EVERSPACE 2 - Stellar Edition (PS5)
  PATREJTE PO TAJOMSTVÁCH
  Chytrí piloti sú úspešní piloti. Vyberajte skrýše písancov, prehľadávajte vraky plné koristi a zbierajte starobylé poklady rozosiate po všetkých voľne prístupných oblastiach demilitarizovanej zóny. Prehľadávajte objekty, riešte hádanky, ničte asteroidy a znovu sprevádzkovajte starodávne ruiny v snahe zmocniť sa aj toho najposlednejšieho pokladu.
  EVERSPACE 2 - Stellar Edition (PS5)
  NECH SA LOV ZAČNE
  Dokončením rozsiahlej kampane hry EVERSPACE 2 to nekončí! Vydajte sa do procedurálne generovaných adrenalínových oblastí s vysokým rizikom alebo starovekých trhlín, v ktorých budete môcť dôkladne otestovať svoju loď aj svoje šťastie proti stále húževnatejším nepriateľom. Uspejte a za odmenu získajte legendárne vybavenie s obrovskou silou a mimoriadnymi schopnosťami.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si EVERSPACE 2 - Stellar Edition? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

metalgearsolid, hernysoundtrack, vinyl, herneLP, hernahudba, , solidsnake
onepiecemerch, goingmerryship, zberatelskafigurka, modellodi
SeaOfStarsArt, hernecitanie, , BookOfArt, indiehra
zlatosomdoma, zberatelskafigurka, dinosaurove, dinosauri
FunkoPop, JackSparrow, Predobjednavka, PiratiZKaribiku, zberatelskafigurka
xzonesk, strangerthings, strangerthingsmerch, zlavvy