Evil West - Day One Edition
PS5

49,99
Nákupom získate 1,00 kredit
+ VIANOČNÝ REWIND ZADARMO
Možnosť vrátenia tovaru do 31.1. 2023
Hra je tiež dostupná pre:  XSXPS4
Vianočná nádielka
 • Zlo nikdy nespí... ale krvácať môže.

  Americkú divočinu pohlcuje temná hrozba. Ako jeden z posledných agentov v prísne tajnom ústave pre lov upírov ste posledný, kto môže zachrániť ľudstvo pred hlboko zakorenenou hrôzou, ktorá sa teraz ponára z tieňov. Povstaňte a staňte sa hrdinami Divokého západu, zlikvidujte upírsku hrozbu a zachráňte Spojené štáty!
  DAY ONE EDITION OBSAHUJE
  - hru Evil West
  - DLC Wild Wild East Pack (nový oblek a päť skinov)

  PARÁDNA AKCIA
  V brutálnom výbušnom súboji rozpútajte peklo pomocou svojich strelných zbraní, bleskovej rukavice a množstvo dômyselných pomôcok. Zabíjajte krvilačné obludy v štýle osamelého lovca alebo v kooperácii s kamarátom. Objavujte a bojujte v príbehovej kampani, zatiaľ čo si budete vylepšovať zbrane a lovecké nástroje. Odomykajte si nové perky a rozvíjajte svoje vražedné majstrovstvá, vytvorte si vlastný štýl hry a porážajte zástupy nadprirodzených nepriateľov.

  Evil West - Day One Edition
  ZACHRÁŇTE AMERIKU
  Bojujte sami alebo s kamarátom v štýlovom a násilnom akčnom súboji. Tešte sa na mýty a legendy prerozprávané v štylizovanom a prapodivnom svete Divokého západu. Rozvíjajte svoje perky, vylepšiteľné zbrane a nástroje. Objavujte a bojujte v príbehovej kampani a zachráňte Ameriku.

  zombie western
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Evil West - Day One Edition!

Sledujte nás na instagrame