Fable
PC

(49x)
10,99
Nákupom získate 0,44 kreditov
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Fantasy
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11601
 • Stať sa legendou

  Okrem základného sveta a úloh z hry Fable na Xbox obsahuje PC verzia ďalšie miesta, príbehy a doplnkové úlohy. Rovnako i tu stretnete iné netvory, nové kúzla, ďalšie zbrane i brnenia; Obdivujte prekrásny svet Albionu v úžasnej grafike optimalizované pre platformu Windows; Stvorte svojho hrdinu, každá sebe menšia udalosť ho ovplyvňuje, stane sa ochrancom slabých, tyranom alebo niekým iným?; Zúčastnite sa náročných súbojov, prebiehajúcich v reálnom čase, využívajte v nich smrteľné zbrane a kúzla; Šírte svoju povesť a získavajte si spojencov a následníkov. Nepriatelia sa vždy objavia sami, sprotiviť sa niekomu je vždy ľahké; Preskúmajte a zmeňte svet okolo seba. Stretávajte ďalších hrdinov, sledujte ako sa svet okolo vás mení - krajina, počasie, ľudia i mestá a národy; Vaša postava sa môže stať majstrom v mnohých vedomostiach, zaobstarajte si nové šaty či tetovanie, dom i rodinu, možností je naozaj veľa; Nikdy nevstúpite dvakrát do toho sveta, keď je jedno dobrodružstvo skončené, začína sa nové, opäť plné tajomstva a prekvapenia na každom kroku. Iné postavy, iné vedomosti, iní spojenci i nepriatelia.

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, procesor 1,4GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 3,0GB voľno na disku, 4x CDROM, grafická karta Ati 8500 a vyššia alebo nVidia GeForce 3 a vyššia (GeForce 4MX nie je podporovaná)

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG

  Predstavte si svet, kde každé rozhodnutie a čin ovplyvňujete tým čím sa stanete. Kde každá nepatrná príhoda ihneď ovplyvňuje schopnosti, vzhľad i osobnosť vašej postavy. Príbeh vášho života sa píše už od detských rokov a pokračuje dospievaním a starnutím. Postarajte sa o to, aby si ho ľudia pamätali a vyprávali po generáciách ako legendu.
  Skúsenosti sa zrkadlia vo vašej tvári, vaše schopnosti sa zlepšujú, pribúda svalová hmota, alebo vám medzi prstami občas prelietne magický výboj. Rovnako ako sa mení vaša postava i okolitý svet na ne reaguje inak. Ľudia obdivujú vaše úspechy, alebo vás porážajú. Dočkáte sa od nich potlesku, posmeškov, strachu, paniky i flirtovania keď na to príde. Z ich chovania poznáte ich rozličné názory a postoje.

  Prenesenie jednej z najlepšej predávanej hry na Xbox "Fable" na PC je sprevádzaný s rozšírením príbehu, väčšou možnosťou voľby, novými úlohami a vylepšeným vzhľadom. Neváhajte a vypravte sa do Albionu, sveta kde každá osoba, ktorá pomôže, každá kvetina, ktorú utrhnete, každá netvora ktorú premôžete, zmení raz a navždy vývoj udalostí. V "Fable: The Lost Chapters" máte možnosť voľby, Kým budete vy?

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (49)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Velice, velice skvělá hra.Natolik dobrá že dokáže obstát i před takovým titulem jako je Gothic 2.Famózní příběh a slušná délka hry pokud děláte i vedlejší mise.Oproti kladům jsou zápory naprosto zanedbatelné i když je pravda že způsob savingu je skutečně k vzteku...Všem playerům skutečně doporučuju tento fenomenální titul fable.

 Neoverený nákup

Parádní koridorové rpg boduje fukčním žijícím světem který na vás reaguje a vybroušenou hratelností za necelých 15h projedete tento skvost jako nic.A pak..si ho zahrajete znova.

 Neoverený nákup

Je to dobrá hra se skvělým příběhema dalšímy dobrámy vlastnostmy, ale má i špatně, například mise na čas, a pár drobností...

 Neoverený nákup

Hraji to zhruba 12 hodin a jsem zhruba
(podle návodu) za půlkou hry a mohu konstatovat, že hra mě pohltila a to i když je to moje teprve 2.RPG po Vampire: Bloodlines, jinak taky famózní hře. Peter Molyneux je borec:-)

 Neoverený nákup

výborná hra dnes za slušnou cenu doporučuji

 Neoverený nákup

Nádherná hra z konzolí která si zasloužila své místo i na PC. Každej koho bavil Gothic a jiné podobné RPG by toto měl okamžitě zkusit

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame