Farming Simulator 23: Nintendo Switch Edition
SWITCH

39,99
Nákupom získate 0,80 kreditov
Doporučený vek: Pre všetkých
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: České titulky, Angličtina
Štítky: Farmárčenie
Kód produktu: 52780

Darček k objednávke

 • Ujmite sa úlohy moderného farmára a kreatívne vybudujte svoju farmu v troch rozmanitých amerických a európskych prostrediach. Farming Simulator 23: Nintendo Switch Edition ponúka obrovskú rozmanitosť farmárskych aktivít, ktoré sa sústredia na poľnohospodárstvo, chov zvierat a lesníctvo - teraz s úžasným prídavkom v podobe ročných období.
  VLASTNOSTI:
  - dve mapy: Amberstone (US) a Neubrunn (EÚ)
  - 100+ autentických vozidiel a nástrojov od svetovo známych výrobcov
  - medzi 14 plodín patrí novo aj hrozno, olivy a cirok
  - nové farmárske zvieratá: okrem kráv, ošípaných, koní a oviec aj sliepky
  - posilnené možnosti správy vďaka produkčným reťazcom
  - nové mechanizmy na poliach, ako je oranie a orba
  - rozsiahly otvorený svet so sezónnymi vizuálnymi efektmi
  - rozšírená aktívna podpora: automatické nakladanie, počítačový pomocník a výučba

  ZASAJTE NA ZLATÉ ČASY!
  Od orania cez zber po predaj vašich produktov – Farming Simulator 23: Nintendo Switch Edition pozýva hráčov, aby sa ujali správy vlastnej farmy a vybudovali poľnohospodárske impérium! Najnovšia edícia medzinárodne úspešnej značky Farming Simulator otvára úplne novú kapitolu: Viac strojov od skutočných značiek, dve mapy, nové plodiny a zvieratá, sezónne vizuálne efekty a produkčné reťazce ponúkajú zdanlivo nekonečnú hrateľnosť v rodinnom prostredí otvoreného sveta
  Farming Simulator 23: Nintendo Switch Edition
  VEĽKÝ VÝBER TECHNIKY

  Farming Simulator 23: Nintendo Switch Edition obsahuje viac ako 100 vozidiel a nástrojov od skutočných značiek: Case IH, Claas, Deutz-Fahr, Fendt, John Deere, Kron, Massey Ferguson, New Holland, Valtra a mnoho ďalších, ktoré teraz patria medzi hernú mašinériu . Hráči si tiež môžu vyraziť na prechádzku, preskúmať dve jedinečné mapy inšpirované americkým a európskym prostredím a kochať sa zmenami krajiny podľa ročných období.
  traktor zetor simulator
  FARMÁR ALEBO DREVORUBEC?
  Hráči si vyberú, akým farmárom chcú byť, či už ide o obrábanie polí, výrub stromov s drevorubačským vybavením, alebo chov hospodárskych zvierat, ako sú napríklad novo pridané sliepky. Produkčné reťazce rozširujú obchodné príležitosti a umožňujú hráčom predávať produkty ako chlieb, olivový olej či nábytok. Hráča vo farmárskej kariére podporuje vylepšený režim výučby, počítačový pomocník a nová funkcia automatického nakladania klád a paliet.
  farming simulator 2023
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Farming Simulator 23: Nintendo Switch Edition? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame