FIFA 06
PC

(1x)
19,20
Nákupom získate 0,38 kreditov
Štítky: Futbal
Kód produktu: 11472
 • Podpora online multiplayeru bola ukončená zo strany vydavateľa.
  nové možnosti kontroly lopty - spomalené akcie a prevedenie fínt, alebo odstrčenie súpera telom; upravený systém prihrávok dáva väčší význam hre v strede ihriska; rozšírené možnosti manažérskeho módu; možnosť vytvoriť si vlastnú hráčsku hviezdu; aktualizované popisy pre tohtoročnú sezónu; väčšia možnosť nastavenia

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1,3GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 1,2GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta nVidia GeForce 2MX a vyššia alebo ATI 7500 a vyššia

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové
  Ďalší ročník populárnej futbalovej série FIFA je tu. Novinky sú pripravené tentoraz? Tvorcovia sa zamerali predovšetkým na hru v zálohe. Teraz budete mať viac lôpt viac budete pod kontrolou a hra v strede ihriska bude omnoho zaujímavejšia.
  Prechody cez celé ihrisko budú na 3 dotyky. Systém prihrávok bol kompletne prepracovaný, takže musíte pri prihrávke zvoliť silu a rýchlosť prihrávok, tak aby sa vám podarilo posunúť loptu na voľného hráča.
  Značne vylepšené boli i možnosti v vzťahu hráč-lopta. Stále máte možnosť využiť však pripravené špeciálne triky, ale môžete pri hre súperovu akciu spomaliť a predviesť svoje vlastné parádne finty. Vývojárom z EA sa konečne podarilo nájsť uplatnenie i pre pomalšie, technicky zamerané hráčom.

  Rozšírené boli i možnosti manažérskeho módu. Ako sa u manažérskeho módu dá očakávať, pôjde predovšetkým o peniaze, tie ale neprichádzajú len tak. Teraz budete musieť dávať pozor na rozpočet každý týždeň. Zodpovednosť za ceny vstupeniek, dohadovanie zmlúv s sponzormi i prestupy hráčov leží len vo vašich rukách. Ani vaši súperi totiž nespia a tak pokiaľ sa rozhodnete kúpiť do svojho týmu super hviezdu z iného klubu, môžete si byť istí, že dotyčný klub získané peniaze využije k nákupu inej posily.
  Väčší dôraz je rovnako vkladaný na tímovú súhru a pohodu. Pokiaľ predáte obľúbeného hráča, môžete si byť istí že to tým znesie veľmi ťažko a prejaví sa to na ich výkone a na ihrisku.

  Okrem zmienených vylepšení pribudne i možnosť stvoriť si svoju vlastnú hráčsku hviezdu a nastaviť si jeho vzhľad a hráčske vlastnosti. Možnosti nastavenia sa celkovo výrazne zvýšili a tak si budete môcť hru výrazne upraviť tak, aby sedela vášmu hráčskemu štýlu.

  Skratka opäť dokonalejšie priblíženie futbalovej reality.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • + grafika
  • + hratelnost
  • + manager mód
  • + počet lig (+20)
  • - inteligence protihráčů
  • - inteligence golmanů
  • - absence GL

  Dobrý fotbálek (v té době nejlepší co byl).
  Doporučuji i teď.

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame