FIFA 08
PC

(34x)
10,50
Nákupom získate 0,32 kreditov
Štítky: Futbal
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 12795
 • Podpora online multiplayeru bola ukončená zo strany vydavateľa.

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, Vista[32bit], procesor 1,3GHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 4,2GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta nVidia Geforce 3 a vyššia (GeForce 4MX nie je podporovaná) alebo Ati Radeon 8500 a vyššia

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové

  Nový ročník FIFYs celkom 30-tími ligami 620 týmami a 15 000 licencovanými hráčmi z celého sveta. Vyhrajte s novým módom "Be A Pro", kde si zvolíte jedného hráča a budete ho nasledovať v jeho kariére. Zmien sa dočkali preferencie hráčov, predovšetkým čo sa ich odlišnosti od seba navzájom týka.

  Herní enginme generácie umožňuje veľmi responzivné animácie a ovládanie, takže si pri hre pripadáte ako na skutočnom ihrisku. Futbalisti profitujú z vysoko inteligentným AI, ktorá obsahuje 35-bodový „rozhodovací“ enginme, umožňujúci hráčom prevádzať niekoľko akcií a reakcií v reálnom čase. Systém dynamickej „mapy ohrozenia“ v rámci AI zachycuje všetky vzrušenia a realizmus futbalu. Hráči si uvedomujú svoje okolie, autenticky reagujú na hroziace nebezpečenstvo alebo príležitosti k inteligentnému hernému riešeniu situácií.

  Problém hry:
  Pokiaľ po inštalácii nepôjde hra spustiť (iba čierna obrazovka), spustite hru takto:
  Štart/nastavenia/ovládacie panely/miestne a jazykové nastavenia/jazyky/podrobnosti a v sekcii východzí jazyk nastavte angličtinu.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (34)
Pridať hodnotenie

 Neoverený nákup

Není to špatná hra, ale hra, která je graficky na úrovni her, které vycházeli kolem roku 2002 nemůže dostat víc jak 60.

 Neoverený nákup

FIFA 08 se v ničem zásadně nezměnila od 07. Pokud si teda chcete zahrát opravdu dobrý fotbal, doporučuji FIFU 10, nebo si počkat na 11.

 Neoverený nákup

fifa08 je dobrý fotbal s několika novinkami např.český komentář našich známých komentátorů ale boužel hru sráží na kolena naprosto příšerné ovládání já si to musel přenastavit Fifa08 je dobrý fotbal ale pro evolution soccer je lepší

 Neoverený nákup

já s fotbalem nemam moc zkušeností hrál jsem jenom pro evolution soccer 4 a uefa euro 2008 ale boužel fifa pro mě byla ze všech nejhorší nejhorší je prostě ta hratelnost radši si to kupte na playstation 2 tam je ta hratelnost v pohodě,věřím že fifa 09 bude lepší ale nemůžu si pomoct ale u mě pořád vede série pro evolution soccer a je značně lepší

 Neoverený nákup

Naprostý výsměch EA PC hráčům (já chci PS3 verzi!). Urážka současných grafických karet. A hlavně mizerný fotbal v kabátu, ze kterého se vám zvedne žaludek. Příště rozhodně zvolím konkurenci.

 Overený nákup

Kromě té české ligy, ta se tedy opravdu nepovedla, je to skvělá hra

Zobraziť všetky hodnotenia

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame