FIFA Manager 07
PC

(1x)
10,19
Štítky: Futbal, Manažérske
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12245
 • Vaša manažérska kariéra sa rozvinie v tohtoročnej FIFA Manager 07-čke!

  Pod vašou ochranou V režime Player Career si vyberte hráčov, trénujte ich a snažte sa rozvinúť ich schopnosti, aby mohli nastúpiť do vašej jedenástky. V režime 3D Match máte možnosť mu vtisnúť niečo – ovládajte a predveďte umenie na ihrisku. Svoje postavenie manažéra posilníte, ak pre každú hru zvolíte iného hráča a dokážete ho vypiplať na skvelého profesionála. ; Postupujte na rebríčku svojej kariéry. Budete mať možnosť sledovať mienenie ostatných tímov ohľadne Vašich trénerských schopností. ; Vytvorte si svoj tým Premýšľajte o zložení týmu a snažte sa získať tých najlepších hráčov… ; Rozširujte svoje možnosti:
  Spojte sa s iným týmom a dohodnite sa na spolupráci. Potom si vymenujte hráča a učte sa od ostatných futbalových akadémii. ; Príprava na budúcnosť:
  Sledujte správy zo zápasov, výsledky medzinárodných turnajov a objavte nový talent.. Vybudujte po celom svete svoje tréningové vlastnosti a prilákajte do nich nové potenciálne hviezdy. ; Užite si realistickejšiu hru:
  Vylepšené AI a skvelé kamerové ovládanie v režime 3D Match. Jedným kliknutím prevediete taktické manévre a predveďte svoj vplyv v hre. Svoje umenie potom predveďte ostatným hráčom. ; Hrajte podľa seba:
  Vytvorte si svojich vlastných hráčov, kluby a ligy s rozšíreným editorom FIFA Manager 07' a vymeňte si výsledky svojho snaženia s ostatnými hráčmi.

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 1,3GHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta s 32MB RAM, 3,5GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové
  V kancelárií:

  Pozorne sledujte možnosti rozvoja svojej kariéry a ponuky súperiacich tímov
  V zákulisí: Pozdvihnite úroveň svojho klubu, prilákajte nové talenty. Podpisujte zmluvy o spolupráci s ostatnými klubmi.
  Na ihrisku: Rozšírte svoj vplyv, trénujte svojho favorita, jeho výkony môžete ovplyvniť i vy - budete mať možnosť ho ovládať pri hre a predať mu svoje futbalové umenie a skúsenosti.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  Neoverený nákup
  • grafické zpracování, přehledné, spoustu mimofotbalových aktivit, přehledné hodnocení hráčů+jejich fotky, možnost hrát za jednoho hráče
  • ve 3D zpracování hráči nereagují na pokyny, chybí lepší zpracování zápasu

  Určeno pro všechny, kteří mají v oblibě EA Sports a jejich FIFU a FM 2007 jim přijde až moc textový.

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame