Final Fantasy VII Remake
PS4

(2x)
60,90
Nákupom získate 0.61 kreditov
Štítky: Fantasy, Sci-Fi, Anime, JRPG, Japonské
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 29588

Darček k objednávke

 • Final Fantasy VII Remake predstavuje kompletne prepracovanú verziu originálnej ikonické hry, ktorá utvárala žáner RPG. Hra rozpráva príbeh sveta ovládaného energetickou spoločnosťou Shinra Electric Power Company. V rozrastajúcom sa meste Midgar vzniká organizácia s názvom Avalanche, aby sa postavila na odpor korporácii Shinra. Cloud Strife, bývalý člen elitných jednotiek spoločnosti Shinra, sa rozhodne zmeniť strany a ponúkne pomocnú ruku organizácii Avalanche, bez toho aby si bol vedomý epických následkov svojho rozhodnutia.

  NOVÝ SÚBOJOVÝ SYSTÉM

  FFVII Remake ponúkne okrem epického príbehu a nezabudnuteľných postáv tiež hybridný bojový systém, ktorý spája akciu v reálnom čase so strategickými prvkami založenými na príkazoch v boji, nové herné prvky, modernú grafiku a ozvučenie a mnoho ďalšieho.  Final Fantasy VII Remake (PS4)
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (2)
Pridať hodnotenie

Má první FF hra a jak moc jsem si ji zamiloval! Skvělé postavy, zajímavý příběh, výborné cutscény, vše funguje na jedničku, a já už se teď nemohu dočkat druhé části, snad tu bude co nejdříve.

I fall in love!

Sledujte nás na instagrame