Fire Emblem: Three Houses
SWITCH

(1x)
50,40
Nákupom získate 0.50 kreditov
 • 50,40 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Štítky: Fantasy, Ťahové
Kód produktu: 29694
 • Fire Emblem: Three Houses sa odohráva vo svete zvanom Fódlan, kde poriadok udržuje hlavné náboženstvo - Church of Seiros. Ako hlavný protagonista musíte nielen bojovať v taktických súbojoch, na ktoré ste zvyknutí zo série Fire Emblem, ale tiež sa voľne pohybovať a komunikovať s ostatnými postavami, budovať s nimi vzťahy a získavať informácie.

  KOHO SI VYBERIETE
  Tri vznešené fakulty zastupujú tri hlavné národy sveta Fódlan v Dôstojníckej akadémii, elitnej škole, ktorá trénuje svojich študentov v užívaní zbraní, mágie a ďalších špeciálnych zručností. Ako profesor si hráč môže vybrať jednu z týchto fakúlt a viesť ich v taktických ťahových súbojoch na život a na smrť. Každá fakulta je zložená z mnohých rôznych študentov a študentiek so svojimi jedinečnými vlastnosťami a osobnosťami.

  Fire Emblem: Three Houses si zakladá na tradícii ťahového taktického RPG, ale pridáva niekoľko sviežich noviniek. Teraz keď presúvate jednotku, formácie vojakov sa pohybujú s nimi a podporujú ich v bitkách. Ďalšou novinkou je voľný pohyb hlavného hrdinu a interakcie s ostatnými postavami a študentmi.

  fire emblem
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

Pro fanoušky série povinnost !

Sledujte nás na instagrame