Football Manager 2006
PC

39,99
Nákupom získate 1,20 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Futbal, Manažérske
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10214
 • Ďalšia sezóna je na spadnutie.
  Množstvo nových možností pri komunikácií s hráčmi, môžete ich viesť na osobnej úrovni. I jeden nespokojný hráč totiž dokáže značne zamávať s morálkou mužstva a ovplyvniť aj jeho výkon. Individuálne pokyny hráčov môžete dávať i v polčase a rozoberať s nimi chyby, ktorých sa dopustili v prvej polke. Kompletne prepracované riadenie tréningu veľmi zjednodušuje rozpisy cvičenia hráčov a zaisťuje, že tréneri sa stávajú omnoho dôležitejšími členmi týmu, ako tomu bolo predtým.; Pribudol celkom nový modul v komunikácií s médiami, ktorý mimo iného zahrňuje i správy o pohárovom lose s najlepšími hráčmi stretnutia.; Chcete vedieť, koľko žltých kariet urobili v posledných zápasoch rozhodcovia, ako má pískať vaše sobotné stretnutie? Teraz to zistíte skutočne ľahko, stačí nahliadnuť do profilu. Možno, že tvrdé šmýkania nebudú v tomto stretnutí najlepším nápadom.; Prepracovaný systém pozícií hráčov. Okrem najvhodnejších pozícií pre daného hráča ukazujú i jeho obľúbené kľučky a pozície hry.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 128MB RAM, 0,7GB voľno na disku, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové
  Rovnako ako reálny futbal, i tento futbalový manažér sa s každou novou sezónou mení a vyvíja. V Football Manager 2006 môžete viesť svoj obľúbený klub alebo podporovať národný tým rovnako ako v predchádzajúcom diely. Pribudlo však množstvo zmien nielen na základe trendov, ktorými sa uberá skutočný futbal, ale i na základe požiadaviek fanúšikov.
  Jedným z množstva nových prvkov, ktoré do hry pribudli je možnosť manažéra jednať s členmi vedením týmu. Môžete si tak nielen zaistiť lepšiu zmluvu, ale aj ovplyvňovať vaše financie určených na mzdy hráčov a ich prestupy a môžete presadzovať trebárs i rozšírenie štadiónu. Nezabudnite ale, že pokiaľ si kladiete veľké požiadavky a nebude mať odpovedajúce výsledky, môžete sa veľmi rýchle ocitnúť na zemi.
  Football Manager 2006 opäť zlepší herný zážitok, prinesie nové taktické možnosti a stane sa novým štandardom v svete futbalových manažérov.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

minecraft, minecrafters, minecraftuniverse, oslavujeme, aplha
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg, lorcana, disneykarticky
hernyvypredaj, nemamcohrat, playstation, PChry, xbox, switch
casopislevel, ohrachalidech, hernecitanie, levelkniha, hernakniha
assassinscreedshadows, acshadows, assassinscreed
youtooz, worldofwarcraft, alextraza, nozdurmu, wowkofigurky, wowko