Football Manager 2006
PC

39,99
Nákupom získate 1,20 kreditov
Štítky: Futbal, Manažérske
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 10214
 • Ďalšia sezóna je na spadnutie.
  Množstvo nových možností pri komunikácií s hráčmi, môžete ich viesť na osobnej úrovni. I jeden nespokojný hráč totiž dokáže značne zamávať s morálkou mužstva a ovplyvniť aj jeho výkon. Individuálne pokyny hráčov môžete dávať i v polčase a rozoberať s nimi chyby, ktorých sa dopustili v prvej polke. Kompletne prepracované riadenie tréningu veľmi zjednodušuje rozpisy cvičenia hráčov a zaisťuje, že tréneri sa stávajú omnoho dôležitejšími členmi týmu, ako tomu bolo predtým.; Pribudol celkom nový modul v komunikácií s médiami, ktorý mimo iného zahrňuje i správy o pohárovom lose s najlepšími hráčmi stretnutia.; Chcete vedieť, koľko žltých kariet urobili v posledných zápasoch rozhodcovia, ako má pískať vaše sobotné stretnutie? Teraz to zistíte skutočne ľahko, stačí nahliadnuť do profilu. Možno, že tvrdé šmýkania nebudú v tomto stretnutí najlepším nápadom.; Prepracovaný systém pozícií hráčov. Okrem najvhodnejších pozícií pre daného hráča ukazujú i jeho obľúbené kľučky a pozície hry.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 128MB RAM, 0,7GB voľno na disku, 4x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové
  Rovnako ako reálny futbal, i tento futbalový manažér sa s každou novou sezónou mení a vyvíja. V Football Manager 2006 môžete viesť svoj obľúbený klub alebo podporovať národný tým rovnako ako v predchádzajúcom diely. Pribudlo však množstvo zmien nielen na základe trendov, ktorými sa uberá skutočný futbal, ale i na základe požiadaviek fanúšikov.
  Jedným z množstva nových prvkov, ktoré do hry pribudli je možnosť manažéra jednať s členmi vedením týmu. Môžete si tak nielen zaistiť lepšiu zmluvu, ale aj ovplyvňovať vaše financie určených na mzdy hráčov a ich prestupy a môžete presadzovať trebárs i rozšírenie štadiónu. Nezabudnite ale, že pokiaľ si kladiete veľké požiadavky a nebude mať odpovedajúce výsledky, môžete sa veľmi rýchle ocitnúť na zemi.
  Football Manager 2006 opäť zlepší herný zážitok, prinesie nové taktické možnosti a stane sa novým štandardom v svete futbalových manažérov.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame