Dune Frank Herberts
PC

6,99
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Kód produktu: 10507
 • Neopakovateľný hráčsky zážitok, vytvorený firmou Widescreen Games, čo spojuje ľudí, ktorý vytvorili titulky ako Outcast, Mission Impossible, Prisoner of Ice; Prvá hra v štýle 3D akcie-dobrodrúžstva, odohrávajúca sa v slávnom svete Duny, vytvorené podľa mini-serialu Duna Franka Herberta; Úplne využitie poslednej 3D technológií: 3D detailné prostredie v reálnom čase, dynamické osvetlenie a čístičový systém, viac kanálový animačný systém;

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, procesor 500MHz, pamäť 64MB RAM, grafická karta s 8MB RAM, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Adventúry
  V roku 10,191 vedú rody Artreidov a Horkonemov krvavú bitku o nadvládu nad planétou Arrakis, známu tiež ako Duna. Jessica, vojvodkyňa konkubína a Paul, jej syn a následník trónu, sú jedinými členmi rodiny Arteidov, ktorý prežili vyvraždenie zorganizované barónom Harkonom s tajnou pomocou Imperátora.

  Behom dvoch rokov, ktoré strávite ako Paul medzi Fremenmi si budete musieť vydobyť ich dôveru a prejaviť značnú odvahu, aby ste sa nakoniec mohli stať ich mesiášom, Muddibom.

  Preskúmajte Dunu, naučte sa tajuplným spôsobom ako bojovať so Sarkadaurou, Harkonenmy, sabotujte ich továrne na korenie, jedzte na obrích púštnych červoch a s pomocou korenia predvídajte iba nepriateľov...

  Musíte sa stať majstrami v umení prenikania a prebiť nepriateľov i keď to najmenej očakávate. Jedine tak môžete pripraviť Fremanov na konečný úder.... na ich záverečnú bitku a nezávislosť.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

minecraft, minecrafters, minecraftuniverse, oslavujeme, aplha
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg, lorcana, disneykarticky
hernyvypredaj, nemamcohrat, playstation, PChry, xbox, switch
casopislevel, ohrachalidech, hernecitanie, levelkniha, hernakniha
assassinscreedshadows, acshadows, assassinscreed
youtooz, worldofwarcraft, alextraza, nozdurmu, wowkofigurky, wowko