Fritz 9
PC

(3x)
1,99
Doporučený vek: Pre všetkých
Štítky: Logické, Šachy
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11670
 • Jedná sa o ABC edíciu balenú iba v papieri
  Šachový program

  ; Nový šachový engine Fritz 9; Komentovanie súčasnej pozície hráča a stavu hry; Nové výukové cvičenia na zdokonalenie jednotlivých častí hry; Možnosť nastavenia handicapov na tréning; Tik šachového zápisu; Alternatívna hra s braním mimochodom a Fischerrandom; 1 milión partií od roku 1625 do 2005.; Kurz pre začiatočníkov vrátane 1 hodinového videa; Kurz pre pokročilých vrátane 3 hodinového videa; Nové funkcie na serveru playchess.com; kalendár akcií; zobrazenie až 9 šachovníc v jednom okne; chat s ostatnými; vyhľadávanie súperov podľa regiónu, alebo podľa hodnotenia; Grafické spracovanie; Nové 3D animácie s celkovým vylepšeným grafickým spracovaním podporujúcim DirectX 9.; Nové 3D šachovnice s realistickými figúrkami a ich pohybom po šachovnici

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, Vista[32bit], Win 7, procesor 300MHz, pamäť 64MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 1,2GB voľno na disku, DVDROM, Na hranie po internete je potrebné si zakúpiť internetový kľúč priamo na stránkach playchess.com (2

  Kategórie

  PC / PC hry / Simulátory

  Puste sa do neľútostného súboja mozgov - človek proti stroju.

  Snáď netreba pripomínať, že práve Fritz je tým programom, ktorý bol nasadený proti najväčším svetovým šachistom planéty - Vladimirovi Kramnikovi a Garrymu Kasparovi.

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (3)
Pridať hodnotenie

 Overený nákup

Hra mě velice potěšila,zaujme jak začátečníka,tak i zkušeného šachistu.Dabing je výborný,je k věci a občas i vtipný.Můžete si zde natrénovat zahájení hry,či zakončení.Dokonce si můžete nastavit,jestli chcete šachovnici v 2D nebo ve 3D grafice.Jedinou nevýhodou hry jsou problémy s online partiemi.

 Neoverený nákup

Jednoznačně nejlepší šachový simulátor. Ale stejně, nejlepší jsou klasické deskové šachy ;).

 Overený nákup

Tato hra je skvělá volba pokud nemáte s kým hrát, nebo se chcete zlepšit. Graficky je na slušné úrovni, máte možnost si zvolit z několika typů šachovnic a pohledů (3D a 2D), za zmínku stojí komentář (jde vypnou), který vtipně doplňuje hru. Častým zklamáním u šachových her je obtížnost to zde však neplatí. Obtížnost si hra nastavuje sama podle vašich schopností, tak aby partie byla vyrovnaná a zajímavá. Lze si i ručně zvolit obtížnost a typ hry. Další příjemnou možností je hrát přes internet (utkat se s přáteli, vyhrát peníze). Abyste mohli plnohodnotně hrát po internetu je nutné zakoupit registraci. Dále hra nabízí zápisy šachových partií a výuku zahájení, koncovek, rady při hře na výhodné/nevýhodné tahy.

Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame