Game Builder Garage
SWITCH

28.99
Nákupom získate 0.58 kreditov
 • 28.99 €
  Nie je skladom
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča, Online multiplayer
Štítky: Náučné, Programovanie
 • Snívali ste niekedy o tom vytvoriť si svoju vlastnú hru? Game Builder Garage je skvelé miesto, kde začať! Ktokoľvek sa môže naučiť základy herného dizajnu a vizuálneho programovania s postupnými lekciami (v angličtine) od kreatívnych tvorcov spoločnosti Nintendo!


  POSTUPNÉ UČENIE

  Každá lekcia je rozdelená do niekoľkých častí, ktoré sa prispôsobia vášmu tempu. Postupne sa z dostupných materiálov naučíte vytvoriť sedem zábavných hier od hopsaček, cez závodné a akčné hry!

  Game Builder Garage
  NOVÉ VEDOMOSTI
  Game Builder Garage vám pomôže pochopiť základy vizuálneho programovania unikátnou cestou! S novo nabitými vedomosťami sa budete pozerať na videohry a aplikácie úplne iným pohľadom!

  Game Builder Garage
  HRA VAŠICH SNOV
  A keď už budete mať všetky lekcie hotové, užite si kreativitu a zvedavosť v režime voľného programovania Free Programming, ktorý nepozná limity! Vytvorte si hru podľa svojich predstáv s jedinečnou grafikou a vyberte k nej tú správnu hudbu! A nezabudnite sa pochváliť ostatným skrz možnosti zdieľania!

  game garage builder
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Game Builder Garage!