Ghostwire Tokyo - Deluxe Edition
PS5

39,99
Doporučený vek: Od 12 rokov
Štítky: Hororové, Akčná adventúra
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 45572
Hra je tiež dostupná pre:  PS5PC
 • V akčnej adventúre Ghostwire Tokyo bude vašou úlohou odhaliť, prečo sa v Tokiu strácajú ľudia a nájsť a zlikvidovať nové zlo, ktoré sa v tejto japonskej metropole objavilo. Vybavený svojimi vlastnými záhadnými spektrálnymi zručnosťami, budete čeliť okultným veciam, vyjasníme konšpiračné teórie a prežijete mestské legendy ako nikdy predtým.
  DELUXE EDITION OBSAHUJE
  - hru Ghostwire: Tokyo
  - sadu mestského oblečenia priamo do hry
  - oblek Shinobi a zbraň Kunai priamo do hry  KRÁSNE STRAŠIDELNÉ TOKIO
  Vrhnite sa na prieskum jedinečnej vízie Tokia zmietaného nadprirodzenou silou. Objavujte strašidelne krásne zákutia mesta plného yokai – pomstychtivých duchov, ktorí sa potulujú jeho ulicami – od jeho supermodernej zástavby až po tradičné chrámy a úzke uličky. Tešte sa na ikonické pamätihodnosti v podobe šibujskej križovatky alebo tokijskej veže, ktoré okamihom zmiznutia obyvateľstva zamrzli v čase, a vydajte sa do surrealistického podsvetia za záchranou svojej rodiny.

  Ghostwire Tokyo - Deluxe Edition
  DEVASTUJÚCE SCHOPNOSTI ŽIVLOV
  V boji proti nadprirodzenej hrozbe využijete kombináciu rozšíriteľných živelných schopností a zručností lovcov duchov. Dosiahnite s pomocou svojich nadpozemských schopností vrchol tokijského horizontu, odkiaľ môžete objavovať nové misie alebo sa dokonca vrhnúť na svojich nepriateľov.

  e32019
  VTIAHNUTIE DO NOVEJ GENERÁCE
  PlayStation 5 vám vďaka technológiám novej generácie v podobe ray tracingu a zvukového systému 3D AudioTech dovolí spoznať úchvatne vykreslené a dažďom zaliate Tokio. Vďaka jedinečnej haptickej odozve a adaptívnym spúšťaním pocítite v každej fáze súboja i interakcie v hre silu svojich nadprirodzených schopností na vlastnej koži.

  ghost wire
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Ghostwire Tokyo - Deluxe Edition? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame