God of War CZ
PS4

(12x)
19.99

Možno objednať max. 1 ks na zákazníka.
 • 19.99 €
  Skladom
Doporučený vek: Od 18 rokov
Lokalizácia: České titulky, Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Fantasy, TPS, Mytológia, Krvavé

Darček k objednávke

 • Kratos sa vracia. Starší, múdrejší a zdanlivo bez svojho všadeprítomného hnevu. Séria God of War prejde na PS4 veľkou premenou. Pozrieme sa do sveta severskej mytológie a to z pohľadu tretej osoby, namiesto pevnej kamery. Kratos bude v hre putovať so svojím mladým synom.

  God of War SA ZMENIL
  Vo veľkolepom prerozprávaní klasického príbehu na vás čaká obtiažna a nezvyčajná cesta. Vydáte sa s Kratosom na cestu osobného rastu plnú násilia a túžby stať sa lepším človekom kvôli svojmu synovi. Vo svete plnom príšer, drakov a bohov ležia všetky zodpovednoti na vás - a keď je váš život plný krvi a chaosu, ako môžete napraviť chyby minulosti a ochrániť tak svoju budúcnosť?

  God of War borí základné prvky, ktoré definovali celú sériu - uspokojujúci boj, strhujúce merítko a podmanivý príbeh - a úplne novým spôsobom ich dáva zase dohromady.

  0419_sony

  ÚCHVATNÝ NOVÝ PRÍBEH
  Kratos je ako učiteľ a ochranca svojho syna odhodlaný vydobyť si jeho rešpekt a zároveň tak dostáva neočakávanú šancu ovládnuť svoj hnev, ktorý ho dlho utváral. V pochybách o temnom dedičstve, ktoré odovzdal svojmu potomkovi, dúfa, že napraví chyby - a hrôzy - svojej minulosti.

  0119_ps4_zlava

  TEMNEJŠÍ SVET
  Uprostred divokých lesov, hôr a ríšou severských legiend objavíš úplne nový nebezpečný svet s vlastným Panteónom tvorov, monštier a bohov. Voľná kamera nahliadajúca cez rameno poskytuje až intímny pohľad na svet a približuje dianie ako nikdy predtým, boj je tak teraz úplne bezprostredný, zúrivý a odhodlaný. Kratosova mocná sekera môže slúžiť ako brutálna zbraň aj ako všestranný nástroj pri prieskume.

  18Vianoce_sony
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Recenzia na Zing.cz (1)

Hodnotenie 10/10

God of War měl vysoké ambice, které naplnil do posledního písmenka. Studio v Santa Monice udělalo obrovský kus práce, který dokáže k obrazovkám přikovat na několik desítek hodin. Takže na nic nečekejte a upalujte nakopat zadky trollům.  Prečítať celú recenziu

Hodnotenie zákazníkov (12)
Pridať hodnotenie

Říkal jsem si, co to bude... Pouť nerudného otce s "BOI" a (později) houpající se mluvící hlavou za pasem za vysypáním popela... Ale super. Už o této hře roku bylo napsáno mnoho, tak nemá smysl vše opakovat. Ale pokud tohle dokáže současná generace konzole, sem s PS5! A singleplayer games forever!

Nevím, jak by to měl shrnout ...
Hra pro mě v každém ohledu byla dokonalá a nikdy jsem se nenudil. Já třeba kupoval PS4 kvůli Spidermanovi, který výjde v září, ale jsem moc rád, že si na PSku můžu zahrát i klenoty jako je God of War, Horizon:Zero Daw, Bloodborne a plno jiných ... Investici vašich peněz do této hry můžu rozhodně doporučit, nebudete litovat!

Dávám plně zasloužených 100 %

PS: Lidi naučte se správně dávat ty procenta ... pak hře zbytečně ubíráte ze skvělého hodnocení -_-

super

Hra roku 2018

Skvěle zpracovaná hra, která nadchne každého

Chybí mi starý God of War. Rozhodně bych uvítal Remastered trilogie a Ascension. Za mě 9,5/10.

Zobraziť všetky hodnotenia