Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition
XBOX

62.99
Nákupom získate 1.26 kreditov
 • 62.99 €
  Skladom
Doporučený vek: Od 18 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Štítky: Mafiánske
Kód produktu: 39719
Hra je tiež dostupná pre:  PS4SWITCH
 • Trojica legendárnych GTA hier v jednom balení a v kompletne vylepšenej podobe. GTA III, Vice City a San Andreas ponúknu lepšie nasvietenie a počasie, textúry vo vysokom rozlíšení, krajšie prostredie, dohľad do diaľky a tiež upravené ovládanie v štýle moderného GTA V.  GRAND THEFT AUTO III
  Všetko začína v Liberty City. Vďaka revolučnej slobode, kedy môžete ísť kamkoľvek a uniesť kohokoľvek, sa v Grand Theft Auto III ocitáte uprostred zločineckého podsvetia, pokiaľ si na to trúfnete.

  Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition
  GRAND THEFT AUTO: VICE CITY
  Vitajte v 80. rokoch. Z dekády dlhých vlasov a pastelových oblekov prichádza príbeh o vzostupe jedného muža na vrchol zločineckého rebríčka. Grand Theft Auto sa vracia s príbehom Tommyho Vercettiho o zrade a pomste v neónovom tropickom meste plnom prepychu a možností.

  201404_akce
  GRAND THEFT AUTO: SAN ANDREAS
  Pred piatimi rokmi unikol Carl „CJ“ Johnson z chaosu Los Santos v San Andreas... z mesta, ktoré valili na kusy problémy s gangmi, drogami a korupciou. Teraz je začiatok 90. rokov. CJ sa musí vrátiť domov - jeho matka bola zavraždená, jeho rodina sa rozpadla a jeho priatelia z detstva sa rútia do katastrofy. Po návrate do susedstva ho pár policajtov obviní z vraždy, a tak sa CJ musí vydať na cestu, ktorá ho zavedie naprieč celým štátom San Andreas, aby zachránil svoju rodinu a ovládol ulice v pokračovaní série, ktorá zmenila všetko.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition!