Grand Theft Auto V
PS5

(1x)
25,99
Nákupom získate 0,52 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: Mafiánske, Open-world, Násilná
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 37531
Hra je tiež dostupná pre:  PS4
 • Grand Theft Auto V (GTA V) prináša ultimátny zážitok otvoreného sveta vďaka celému radu vylepšení vrátane vyššieho rozlíšenia a detailnejšej grafiky, ďalej hustejšej dopravy, väčšej dohľadnosti, vylepšenej umelej inteligencie a tiež pokročilých efektov počasia a poškodenia. Teraz je k dispozícii verzia pre Xbox Series X.

  Hráči vlastniaci next-gen konzoly si môžu užívať, vylepšenia vozidiel, Career Builder, rovnako ako všetky upgrady, rozšírenia a obsah GTA Online, ktoré boli vydané od uvedenia na trh, či už sólo alebo s priateľmi. Zahrajte si odvážne kooperatívne lúpeže, vstúpte do adrenalínových kaskadérskych závodov, súťažte v jedinečných režimoch proti sebe alebo sa stretnite v spoločenských priestoroch vrátane nočných klubov, arkád, večierkov v podkroví domov, na závodoch s autami a mnoho ďalšieho.

  VÁŠ PIESOČEK
  Los Santos - rozľahlá, slnkom zaliata metropola plná samozvaných guru, hviezdičiek a vyspelých celebrít. Kedysi pýcha Západu, teraz, v čase neistej ekonomiky a lacných reality šou mesto snažiace sa udržať nad hladinou. Uprostred toho zmätku sa nachádzajú traja veľmi odlišní zločinci, ktorí riskujú svoj život v sérii drzých a nebezpečných lúpeží.

  KAM OKO DOHLIADNE
  Najväčší, najdynamickejší a najrozmanitejší otvorený svet, čo bol kedy vytvorený, je novo rozšírený o novú vrstvu detailov. Grand Theft Auto V v sebe mieša rozprávanie príbehu a hrateľnosť úplne novými spôsobmi; hráči opakovane vstupujú a vystupujú do a zo životov troch hlavných hrdinov hry, a tak prežívajú spletitý príbeh zo všetkých jeho strán.

  Grand Theft Auto V (PS5)


  OHROMUJÚCE VIZUÁLY

  Vylepšená úroveň vernosti a výkonu s novými grafickými režimami s rozlíšením až 4K, až 60 snímok za sekundu, možnosťami HDR, sledovaním lúčov, vylepšenou kvalitou textúr a veľa ďalšieho.

  RÝCHLEJŠIE NAČÍTANIE A PRIESTOROVÝ ZVUK
  Rýchlejší prístup k akcii, svet Los Santos a Blaine County sa teraz načíta rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Počúvajte zvuky sveta s úplnou presnosťou: zošliapnutie plynu ukradnutého superauta, rachot susednej streľby, rev vrtuľníka nad hlavou a mnoho ďalšieho.

  Grand Theft Auto V (PS5)
  EXKLUZÍVNY NOVÝ OBSAH GTA ONLINE
  Vstúpte do Hao's Special Works v Los Santos Car Meet, kde nájdete elitné nové upgrady a exkluzívne úpravy. Potom vezmite tieto upravené a výkonné vozidlá na závody HSW, nové časovky a ďalšie.

  STAVEBNÍK KARIÉRY A NOVÝ DIZAJN MENU
  Začnite v GTA Online s nástrojmi remeslá. Rýchlo si vyberte jednu zo štyroch firiem – motorkár, vedúci, majiteľ nočného klubu alebo obchodník so zbraňami – a naštartujte svoj podnik. Okamžitý prístup ku všetkému, čo GTA Online ponúka, priamo z hlavnej ponuky, vrátane najnovších a najobľúbenejších aktualizácií.

  Grand Theft Auto V (PS5)
  PRÍSTUP K VŠETKÝM AKTUÁLNYM A PREDCHÁDZAJÚCIM AKTUALIZÁCIAM
  Ponorte sa do viac ako 40 masívnych aktualizácií (a ďalšie ešte prídu), ktoré obsahujú všetko od honby za chýbajúcimi hudobnými súbormi Dr. Dre s Franklinom Clintonom vo The Contract až po vysokooktánové podzemné pouličné preteky podujatia Los Santos Tuners, lúpeže na bujnom tropickom ostrove Cayo Perico, do okruhu nočného života After Hours a The Diamond Casino & Resort; všetko je k dispozícii vedľa širokej škály závodov, režimov, aktivít a spoločenských priestorov, ktoré si môžete užiť sami alebo s priateľmi – vrátane golfových ihrísk, nočných klubov, arkád, salónikov pri bazéne a mnohých ďalších.

  Grand Theft Auto V (PS5)

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Overený nákup

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Sledujte nás na instagrame

vhlave, vhlave2, premiera
tombraider, darkhorsefigure, zberatelskafigurka, LaraCroft
FUNKO20, FunkoPopFigurky, ZlavynaPopky, Popky, dopravazadarmo
dopravazadarmo, Packeta, doruceniezadarmo
eldenring, shadowoftheerdtree, darcek
chainsawman, figurka, funkopop, xzonesk