Heavyweight Thunder
PC

2,00
Nákupom získate 0,06 kreditov
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 11448
 • Jedná sa o ABC edíciu balenú iba v papieri

  Featuring hip-hop sensation Ship of Fools' smash hit single "Materials." Download here. Zápas môžete sledovať z pohľadu boxera, z pohľadu cez jeho rameno alebo kontrolovať pozíciu oboch boxerov z väčšej vzdialenosti; Revolučné ovládanie: systém SimuPunch™ z vás robí hviezdu! Pohybom myši uštedríte protivníkovi úder na telo, hák na bradu, alebo smrteľné kombo niekoľkých úderov. Intenzívne akcie pocítite na vlastnej koži. Dôležitý je samozrejme úder neinkasovať a preto sledujte odkiaľ zaútočí súper a včas jeho ranu blokujte.; Manažérsky mód: stvorte si svojho šampióna. Prenajmite mu trénera, vyberajte súperov a stanovte tréningové schémy. Odomykajte bonusové údery a vylepšujte jeho schopnosti zatiaľ čo on zbiera jedno víťazstvo za druhým a oslavujete jeho slávu.; Znovu hrateľnosť: vytvorte si svojho vlastného bitkára, alebo celú ligu v priloženom editore a vymenujte si svoje výtvory s ostatnými hráčmi po internete. Možnosti sú obmedzené len s vašou vlastnou predstavivosťou.; Päť hier v jednom: potrebujete si trochu odpočinúť? Skúste svoje šťastie v kasíne - zahrajte si na automatoch, skúste poker alebo blackjack alebo sa dívajte ako idú zápasy ostatným a vsádzajte na víťaza.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, Win 7, procesor 700MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 16MB RAM, 0,5GB voľno na disku, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové

  Ste svetový šampión v ťažkej váhe - neporaziteľný, nespochybniteľný, nedotknuteľný. Ste v pozícií, keď si na vás nikto nič nedovolí. Tak sa predveďte - poriadne sa ukážte v tom najlepšom svetle a predveďte všetko svojimi svalmi. Odvážte sa a kvôli následkom sa neobracajte, tak to ženy milujú a fanúšikovia chcú. Užite si život mimo ringu, pretože až budete zase vo vnútri, pád môže prísť kedykoľvek - jedna rana a je po všetkom.
  Je to váš život, váš zápas, váš boj. Je to vaša hra - Heavyweight Thunder.

  V ringu - sa stretnete s 10 najlepšími boxermi planéty v 6 rôznych prostrediach, nielen v ringu, ale trebárs priamo v bare. Budete mať možnosť upraviť niekomu fasádu, ani čo by vás za to obvinenie čakalo.
  Reč peňazí - k čomu je sláva bez pôžitkov? Zarábajte milióny za jediný večer a rozhádžte ich na hracích automatoch, investujte do nehnuteľností, vydajte sa na cesty, zaobstarajte si najluxusnejšie žihadlo, exotického maznáčika, náročnú priateľku alebo čokoľvek inéhoo.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Kúpili ste si Heavyweight Thunder? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame