Heavyweight Thunder (ABC)
PC

2,00
Nákupom získate 0,06 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
Naše výhody
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 11448
 • Jedná sa o ABC edíciu balenú iba v papieri
  Featuring hip-hop sensation Ship of Fools' smash hit single "Materials." Download here. Zápas môžete sledovať z pohľadu boxera, z pohľadu cez jeho rameno alebo kontrolovať pozíciu oboch boxerov z väčšej vzdialenosti; Revolučné ovládanie: systém SimuPunch™ z vás robí hviezdu! Pohybom myši uštedríte protivníkovi úder na telo, hák na bradu, alebo smrteľné kombo niekoľkých úderov. Intenzívne akcie pocítite na vlastnej koži. Dôležitý je samozrejme úder neinkasovať a preto sledujte odkiaľ zaútočí súper a včas jeho ranu blokujte.; Manažérsky mód: stvorte si svojho šampióna. Prenajmite mu trénera, vyberajte súperov a stanovte tréningové schémy. Odomykajte bonusové údery a vylepšujte jeho schopnosti zatiaľ čo on zbiera jedno víťazstvo za druhým a oslavujete jeho slávu.; Znovu hrateľnosť: vytvorte si svojho vlastného bitkára, alebo celú ligu v priloženom editore a vymenujte si svoje výtvory s ostatnými hráčmi po internete. Možnosti sú obmedzené len s vašou vlastnou predstavivosťou.; Päť hier v jednom: potrebujete si trochu odpočinúť? Skúste svoje šťastie v kasíne - zahrajte si na automatoch, skúste poker alebo blackjack alebo sa dívajte ako idú zápasy ostatným a vsádzajte na víťaza.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, Win 7, procesor 700MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 16MB RAM, 0,5GB voľno na disku, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové
  Ste svetový šampión v ťažkej váhe - neporaziteľný, nespochybniteľný, nedotknuteľný. Ste v pozícií, keď si na vás nikto nič nedovolí. Tak sa predveďte - poriadne sa ukážte v tom najlepšom svetle a predveďte všetko svojimi svalmi. Odvážte sa a kvôli následkom sa neobracajte, tak to ženy milujú a fanúšikovia chcú. Užite si život mimo ringu, pretože až budete zase vo vnútri, pád môže prísť kedykoľvek - jedna rana a je po všetkom.
  Je to váš život, váš zápas, váš boj. Je to vaša hra - Heavyweight Thunder.

  V ringu - sa stretnete s 10 najlepšími boxermi planéty v 6 rôznych prostrediach, nielen v ringu, ale trebárs priamo v bare. Budete mať možnosť upraviť niekomu fasádu, ani čo by vás za to obvinenie čakalo.
  Reč peňazí - k čomu je sláva bez pôžitkov? Zarábajte milióny za jediný večer a rozhádžte ich na hracích automatoch, investujte do nehnuteľností, vydajte sa na cesty, zaobstarajte si najluxusnejšie žihadlo, exotického maznáčika, náročnú priateľku alebo čokoľvek inéhoo.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame, KCD2
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy, darkhorse, falloutdarkhorse, AmazonPrimeFallout
playstation5, playstation4, jarnezlavy, springsale
valak, figúrky, horor
hobit, bilbobublik, bilbobaggins, hobbit, fajka