Hot Wheels Unleashed
XBOX

39.99
Nákupom získate 1.20 kreditov
 • 39.99 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Štítky: Arkáda
Hra je tiež dostupná pre:  PS4XSXPS5SWITCHPC

Darček k objednávke

 • Hot Wheels Unleashed je rýdza radosť z pretekov! Zbierajte najúžasnejšie autá na svete, budujte šialené trate a súťažte v tých najnapínavejších pretekoch! A to všetko priamo od Mattelu a známych vývojárov z Milestone.

  JAZDITE NA AUTÁCH SVOJICH SNOV 
  Čakajú na vás tie najúžasnejšie, najrýchlejšie a najjedinejčešie dodávky a neuveriteľne výkonné autá. Sadnite si za volant celého radu vozidiel s vlastnou osobnosťou a štýlom, rôznymi vlastnosťami a úrovňou vzácnosti. To najlepšie zo sveta Hot Wheels je tu! Ukážte, že ste tí najlepší, a odomknite si prémiová autá a mimoriadne predmety a vďaka kozmetickému editoru zo svojho auta urobte jedinečné majstrovské dielo.

  Hot Wheels Unleashed
  ZÁVOĎTE, AKO BY VÁS VŠETCI SLEDOVALI
  Pripravte sa na rýdzu radosť a predveďte svoje jazdecké schopnosti! Driftujte ako profík, nabite si zrýchlenie a preskočte slučkami, aby ste prekonali čas, súpera i samotnú gravitáciu! Trúfnete si na výzvu? Bum, jackpot: pretekajte bok po boku s kamarátom v lokálnom režime rozdelenej obrazovky pre 2 hráčov alebo čeľte až 12 hráčom online na celosvetových súťažiach. Čím ťažšie výzva, tým slávnejší triumf!

  autíčka
  POPUSŤTE UZDU KREATIVITE
  Obrovské tematické ihriská sú pripravené na organizovanie strhujúcich zápasov. Bavte sa na trati i mimo nej vďaka týmto nádherne detailným a interaktívnym prostredím, kde môže každý predmet hrať svoju úlohu a byť skutočnou súčasťou vášho okruhu! Môžete si dokonca postaviť pretekársku trať vo vlastnej izbe a prispôsobiť priestor pomocou nábytku a predmetov, ktoré počas svojej cesty nájdete.

  hot wheels
  NASTAL ČAS ROZJET ZÁBAVU
  A vďaka nesmierne výkonnému editoru je tvorba tých najšialenejších tratí jednoduchšia ako kedykoľvek predtým! Otáčajte a naťahujte ikonické oranžové kúsky tratí a vytvorte si jedinečný dizajn, potom pridajte špeciálne zrýchľovače, slučky, prekážky a exkluzívne interaktívne prvky a postavte si svoj závodný raj. Podeľte sa o svoje výtvory so svetom alebo si užite bláznivé trate, ktoré vytvorili ostatní hráči.

  hotwheels unleashed
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Hot Wheels Unleashed!