Jules Verne: Cesta na Mesiac + Tajuplný ostrov
PC

12,19
Nákupom získate 0,49 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Fantasy
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 12702
 • Cez 60 herných hodín vo dvoch odlišných svetoch.; Preskúmajte lokácie ako žulový dom, Nautilus a slávnu vesmírnu kapsulu.; Užite si strhujúce dejové zvraty.; Vyriešte veľké množstvo náročných hlavolamov.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 800MHz, pamäť 64MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 1,4GB voľno na disku, DVDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Adventúry
  Unikátna kolekcia 2 úspešných adventúr – Tajuplný ostrov a Cesta na Mesiac, ktoré veľa čerpajú z autorových románov. V Tajuplnom ostrove sa ujmete úlohy dobrodružky Miny a budete sa snažiť prežiť na divokom a zjavne neobývanom ostrove… V Ceste na Mesiac sa vydáte na exotickú cestu, ktorá vás zavedie ďaleko nad nebesá.

  Cesta na Mesiac
  Otvor myseľ a nechaj rozbehnúť vlastnú fantáziu v ústrety fascinujúcej výprave nad hviezdnou oblohou. Epický dobrodružný príbeh zasadený do 19. storočia fantastického, extravagantného sveta Julese Verna. Hraj za pojašeného Michela Ardana a pusti sa do dobývania odvrátenej strany Mesiaca. Osamotený potom odhaľ ruiny opusteného chrámu a svedectvo úžasných udalostí. Ale si tu naozaj sám? Urob fantastické objavy a pusti sa do vnútra Mesiaca. Vyrieš rad hádaniek a úloh a vráť sa šťastne na Zem.

  Tajuplný ostrov
  Statočná Mina sa vydala sama na plavbu okolo sveta, ale stroskotala na pláži zjavne neobývaného ostrova. Pri preskúmavaní svojho nového okolia odhalila artefakty, bývalé obydlia, ktoré tu ľudia zanechali pred jej príchodom na tento ostrov. Pretože nemôže opustiť ostrov, postavila si dočasný domov zo zvyškov žulového domu. Využila svoje schopnosti pre prežitie v džungli a skamarátila sa s malou opičkou, ktorá sa stala jej pomocníkom a spojencom.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet