Knack 2
PS4

(1x)
17.99 29.99 €

Zľava platí do 29. 11. 2021 alebo vypredania

Nákupom získate 0.18 kreditov
 • 17.99 €
  Skladom
+ VIANOČNÝ REWIND ZADARMO
Možnosť vrátenia tovaru do 31.1. 2022
Doporučený vek: Od 7 rokov
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Arkáda, Vtipné, 3D plošinovka, Skákačka, PS4 Pro Enhanced
Kód produktu: 26630
 • Knack 2 ponúkne prepracovanú kooperáciu pre dvoch hráčov a tiež viac pohybových a bojových možností. Súboje tak budú viac prepracovanejšie, ako v jednotke a samotné skákanie a prekonávanie prekážok sa tiež dočká veľkých zmien.


  PRE KAŽDÉHO
  Zameranie hry je naozaj široké. Rodiny s deťmi využijú možnosti kooperácie so špeciálnymi bojovými kombami, ľahšiu obtiažnosť a drop in & drop out funkcií, ktoré umožnia druhému hráčovi pripojiť sa kedykoľvek v priebehu hry. Skalní hráči potom ocenia možnosť nastavenia prepracovanejšieho boja a náročnejších hádaniek.

  Knack 2

  SKUTOČNÉ DOBRODRUŽSTVO
  Od prvého dielu sa veľa zmenilo. Hra má rýchly herný spád a pocit skutočného dobrodružstva. Vylepšená dynamika ponúka nový systém uzdravovania, častejšie checkpointy a radu nových špeciálnych schopností.

  0419_sony

  KnackOV VZHĽAD
  Knack je tvor vytvorený zo starovekých relikvií Doktorom. Nielen že vie myslieť a rozprávať, môže tiež meniť svoju veľkosť. Zhromažďovaním ďalších starovekých relikvií zvyšuje svoju sílu a rozširuje schopnosti. Keďže sa vzhľad Knacka zásadne od minula nezmenil, získal novú schopnosť. Môže sa zmenšovať a znova rásť, čo sa v priebehu hry môže hodiť.

  0119_ps4_zlava_2
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Recenzia na Zing.cz (1)

Hodnotenie 7/10

Knack 2 rozhodně není dokonalou hrou, ale předvádí velmi dobrý level design ve spojení se zábavnými prostorovými puzzly. Mladší hráče potěší přístupnost a dobrodružný příběh, dospělí naopak ocení robustní soubojový systém, který nabízí na vyšší obtížnost pořádnou výzvu.  Prečítať celú recenziu

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

Konečně hra kterou mohu hrát se svým synem :)