Konzola Xbox Series X 1TB
XBOX

(1x)
499,99
Nákupom získate 2.00 Kredity
Možno objednať max. 1 ks na zákazníka.
Štítky: Herné konzoly
Jazyk: České titulky, Angličtina
Kód produktu: 34492
 • Každý zákazník si môže objednať len 1 kus.

  Nová generácia hernej konzoly Xbox je tu. Xbox Series X je najvýkonnejšia konzola na trhu s pôsobivým grafickým výkonom 12 TFlops. Ponúkne plnú spätnú kompatibilitu s hrami a príslušenstvom z Xbox One a čiastočnou kompatibilitu s hrami z Xbox 360 a pôvodného Xboxu.
  BALENIE OBSAHUJE
  - Xbox Series X 1TB HDD v čiernej farbe
  - 1x bezdrôtový ovládač
  - napájací kábel
  - HDMI kábel
  PARAMETRE KONZOLY 
  CPU: 8x Cores @ 3.8 GHz (3.66 GHz w/ SMT) Custom Zen 2 CPU
  Operačná pamäť: 16GB GDDR6
  Grafická karta: 52 CUs @ 1.825 GHz Custom RDNA 2 GPU
  Výkon systému: 12 TFLOPS
  Úložisko: 1TB NVME SSD
  Mechanika: 4K UHD Blu-ray
  Video výstup: HDMI 2.1 (4K 120 Hz, 8K, VRR)
  Rozhranie: Wi-Fi IEEE 802.11ac, Gigabit Ethernet, 3x USB 3.1
  Spotreba: maximálne 300W
  Rozmery: cca 151mm x 151mm x 301mm
  Váha: 4,45


  NAVRHNUTÝ OD ZÁKLADU
  Elegantný jednoliaty vzhľad Xboxu Series X je výsledkom kombinácie hardvérových a softvérových inovácií s dôrazom na dosiahnutie maximálnej rýchlosti a výkonu. Architektúra paralelného chladenia konzoly Xbox sa skladá z troch kanálov pre prúdenie vzduchu, ktoré rovnomerne rozdeľujú teploty zahrievajúce sa vnútorných súčastí a konzoly udržujú tak konzolu chladnú a tichú.

  PLYNULÉ 4K
  12 teraflopov hardwarového výkonu v SOC pracuje s architektúrami Zen 2 a RDNA od AMD a výsledkom sú svety, na ktoré sa budete chcieť pozrieť zblízka. DirectX raytracing zaistený architektúrami Zen 2 a RDNA od AMD sa postará o realistické osvetlenie, tiene a presné odrazy, vďaka ktorým budú herné svety dynamické a plné života.

  Konzole Xbox Series X 1TB
  OBKĽÚČENÝ ZVUKOM
  3D priestorový zvuk je ďalším krokom vo vývoji zvukových technológií a využíva pokročilé algoritmy na vytvorenie živých svetov, ktoré vás pohltia.

  BLESKOVÉ NAČÍTANIE 
  So špeciálnym CPU a vlastným 1TB SSD máte k dispozícii všetok výkon vďaka kombinácii nového SOC a architektúry Xbox Velocity Architecture ho máte kompletne pod kontrolou, takže môžete z nuly na 100 vyraziť rýchlosťou 120 snímok za sekundu. Vďaka technológii Rýchle obnovenie môžete bez problémov prepínať medzi niekoľkými rôznymi hrami a okamžite pokračovať tam, kde ste skončili.

  NAVÝŠENIE KAPACITY
  Karta rozšírenie úložiska Seagate 1 TB pre Xbox Series X|S sa zapojí do vyhradeného portu pre rozšírenie na zadnej strane konzoly, duplikuje interný SSD v konzole a poskytuje ďalšie úložisko s rovnakým výkonom. (V predaji samostatne.)

  xbox 2
  KOMPLETNÁ KONTROLA
  Nový bezdrôtový ovládač pre Xbox ponúka vycibrené pohodlie a okamžité zdieľanie v obľúbenom elegantnom dizajne. Kliknutím na tlačidlo zdieľanie môžete svoj úspech zvečniť. Textúrované spúšte a tlačidlá môžete pevne držať v rukách a nevykĺznu vám. S novým hybridným smerovým ovládačom budete môcť drviť kombá, bez toho aby ste si museli zlámať prsty.

  SPÄTNÁ KOMBATIBILITA
  Xbox Series X je kompatibilný s herným príslušenstvom pre Xbox One a ponúka rýchlejší čas odozvy než kedykoľvek predtým. Pripravte sa na rýchlejšie načítanie, vyššie rozlíšenie, plynulejšiu grafiku a rýchlejšiu odozvu ovládania - u tisícov hier pre Xbox One, Xbox 360 a pôvodné Xbox.

  nový xbox
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Sledujte nás na instagrame