Legion Arena
PC

13,10
Nákupom získate 0,26 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Real-time stratégie
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 11972
 • Galem alebo radšej Riman?
  Naverbujte, vybavte a vycvičte svoje vojsko.; Doveďte národ Rímanov alebo Galov k víťazstvu.; Prichystaných je viac než 100 scenárov.; Na 20 rôznych bojových jednotkách od legionárov, cez slony až k nahým fanatikom zapálených do boja.; Vylepšené grafické spracovanie o najrôznejšie efekty, vrátane vodnej hladiny, osvetlenia, či trávy.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1000MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 1,0GB voľno na disku, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie
  Historická stratégia s prvkami RPG, ktorá vás postaví do úlohy veliteľa nespočetných jednotiek bojovníkov, z nich je treba poctivým tréningom a účasťou v masívnych bitkách urobiť najmocnejšiu a najsilnejšiu armádu na svete.

  Priaznivci historických stratégií môžu počítať s možnosťou regrutovania a trénovania nových vojakov, s nakupovaním nového vybavenia so starostlivým výberom schopností pre každého vojaka tak, aby bol v boji čo najviac užitočný. Jadrom hry sú dve kampane, v nich sa hráč môže stať veliteľom jednotiek Rímanov, alebo Galov. Na ktorejkoľvek ceste, naňho čaká viac než 100 scenárov a veľké množstvo bitiek i súbojov z väčšej časti podľa skutočných udalostí.

  Hráč musí mať o svojej armáde dokonalý prehľad. Musí dobre poznať prednosti a nedostatky každej jednotky i pluku, aby mohol rozhodnúť o efektívnych nasadeniach v boji. Bitky samozrejme prebiehajú v reálnom čase a i cez veľké množstvo zúčastnených jednotiek by nikdy nemalo dôjsť k strate prehľadu, či orientácie. Starať by sa o to mal jednoduchý a efektný systém zadávania rozkazov, ale i možnosť odlíšiť jednotlivé pluky vlastnoručne vytvorenými textúrami.

  Tvorcovia na rozdiel od svojich predošlých produktov viac dbali na vývoj čo možno nevhodnejšieho technologického základu. Hra ponúkne radu vizuálnych efektov, ale hlavne dynamické objekty zvyšujúci pocit autentickosti. Čakať môžete i realistické animácie jednotiek, o ktoré sa ( v prípade vojakov) zaslúžila použitá motion capture technológia.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet