Lies of P
XSX

39,99 48,99 €

Zľava platí do 30.12.2024 alebo vypredania

 • 39,99 €
 • 36,00 €
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Fantasy, Príbehové, Souls-like
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 44154
Hra je tiež dostupná pre:  PS5PS4
 • Hra Lies of P, inšpirovaná známym príbehom o Pinocchiovi, je akčná RPG v štýle Dark Souls zasadená do krutého, temného sveta čerpajúceho svojím spracovaním z historického obdobia Belle Époque. Ako bábka P sa prepletajte ulicami spustošeného mesta Krat, vyrábajte zbrane z nájdených materiálov a komunikujte s tými niekoľkými málo zostávajúcimi obyvateľmi mesta, ktorí v tejto pekelnej krajine plnej nevýslovných hrôz ešte stále prežívajú.

  Čím viac klamstiev pri tom poviete, tým ľudskejšími sa stanete - so všetkými výhodami i nevýhodami, ktoré z toho plynú. Čeľte zásadným príbehovým voľbám, využívajte možnosti prepracovaného systému rozvoja postavy a sprevádzajte hlavného hrdinu P na jeho neľútostnej ceste za ľudskosťou.


  OBĽÚBENÁ ROZPRÁVKE V NOVEJ PODOBE

  Nestarnúci príbeh o Pinocchiovi sa v tejto hre dočkal temného, jedinečného spracovania. Ako mechanická bábka P, hľadajúca si cestu spustošeným mestom Krat, bojujte neúnavne za to, aby ste sa napriek všetkým prekážkam stali človekom.

  VIZUÁLNE POJATIE
  Mesto Krat bolo inšpirované obdobím Belle Époque európskych dejín z prelomu 19. a 20. storočia a predstavuje kedysi nádherné miesto na život dnes čeliaci úpadku a strate ľudskosti.

  "KLAMLIVÉ" ÚLOHY A VIACNÁSOBNÉ UKONČENIA
  Pusťte sa do plnenia vzájomne prepojených procedurálnych úloh, ktorých priebeh sa odvíja od toho, ako veľmi klamete. Tieto vaše rozhodnutia následne ovplyvnia aj to, ako celý váš príbeh skončí.

  SYSTÉM VÝROBY ZBRANÍ
  Pri výrobe zbraní kombinujte nájdené materiály mnohými rozličnými spôsobmi, skúmaním nájdete najvhodnejšie kombinácie a dajte vzniknúť niečomu jedinečnému.

  SYSTÉM ŠPECIÁLNYCH ZRUČNOSTÍ
  Keďže je P bábka, môžete nahrádzať časti jeho tela a tým získavať nové zručnosti a možno aj výhodu v súbojoch. Nie všetky vylepšenia sú ale určené na boj – niektoré z nich vám môžu priniesť aj iné unikátne a užitočné vlastnosti.

 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Lies of P? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

vysvedcenie, , prazdniny, , vysvecko, tipnadarcek
residentevil, jillvalentine, zberatelskesochy
denotcov, deti, hry, hrysuprevsetkych, xzonesk
bazar, bazarovehry, pokemoni
shrek, funkopop, zberatel, popfigúrky
assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts