Life is Strange 2
PC

16,14 36,70 €

Zľava platí do 10. 7. 2022 alebo vypredania

 • 16,14 €
  Skladom
 • 13,27 €
  Ihneď k stiahnutiu
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Sci-Fi, 2D adventúra
Kód produktu: 31718
 • Oceňovaná herná séria Life is Strange pokračuje s úplne novým príbehom od štúdia DONTNOD Entertainment. Vydajte sa na nezabudnuteľnú cestu plnú dobrodružstiev, zvratov a zásadných rozhodnutí, ktoré budú mať priamy vplyv na vývoj príbehu i samotných postáv.

  Vyžaduje pripojenie k internetu na stiahnutie dodatočných dát. 

  ZA BEZPEČÍM
  Krátko po tragickej nehode dvaja bratia Sean a Daniel Diaz utekajú z domova. Prenasledovaní políciou a snažiaci sa čeliť Danielovej novo nabitej schopnosti telekinézy sa chlapci rozhodnú hľadať bezpečie v rodnom meste ich otca - Puerto Lobos v Mexiku.

  Life is Strange 2 (XONE)

  ŽIVOT NA CESTE
  Šestnásťročný Sean je tak znenazdajky zodpovedný za bezpečie svojho mladšieho brata a rovnako tak je len na ňom, aby naučil Daniela odlíšiť čo je správne a čo zlé. Ako Danielova sila narastá, je na Seanovi, aby určil pravidlá, podľa ktorých budú bratia žiť. Držať bratovu schopnosť na uzde, alebo ju využiť v ich ceste? Žobrať, požičiavať si alebo kradnúť? Spojiť sa s rodinou, alebo zostať v skrytý? Seanove voľby budú mať zásadný vplyv na osud oboch bratov, rovnako tak ako na život ľudí, ktorých na svojej ceste stretnú.

  life is strange

  BRATSKÉ PUTO
  Zo Seattlu, cez Portland a Kaliforniu ... cez benzínové stanice, opustené chatrče, zadné uličky a lesy ... cesta do Mexika je dlhá a plná nebezpečenstva - ale aj priateľstva, zázrakov a príležitostí. Spojí tento výlet Daniela a Seana navždy, alebo bude ich bratské puto nenávratne pretrhnuté?
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Life is Strange 2!

Sledujte nás na instagrame