Life is Strange: True Colors
PC

40,40 44,99 €

Zľava platí do 10. 7. 2022 alebo vypredania

Nákupom získate 0.81 kreditov
 • 40,40 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Sci-Fi, 2D adventúra
Kód produktu: 36656
Hra je tiež dostupná pre:  XBOXPS4PS5
 • True Colors je tretím samostatným hlavným príbehom v oceňovanej série Life is Strange ponúkne zbrusu novú postavu a strhujúcu záhadu k vyriešeniu. Alex Chen dlho potláčala svoje "prekliatie" - svoju nadprirodzenú silu vstrebávať a manipulovať silnými emóciami ostatných, ktoré sama vidí ako žiariace farebné aury. Krásne spracovaná adventúra okrem klasickej hrateľnosti ponúkne mnoho čerstvých prvkov a opäť úžasný soundtrack! O vývoj sa tentoraz postaralo štúdio Deck Nine Games (Life is Strange: Before the Storm). Hra prvýkrát vyjde v jednom celku a tak nemusíte čakať na jednotlivé epizódy, avšak je tu možnosť si dávať prestávky medzi kapitolami pre lepšie vstrebanie emocionálneho príbehu.

  PRAVDA ČO BOLÍ
  Keď zomrie Alex brat pri tzv. "nehode", musí sa naša protagonistka spoľahnúť na svoje nadprirodzené schopnosti a odhaliť pravdu ukrytú v tomto malom meste. Celý príbeh je jedna emočná horská dráha a veľa tajomstiev je šokujúce.

  Life is Strange: True Colors
  POCIŤTE VŠETKO
  Zmeňte osud a životy sa svojou psychickou silou empatie. Vybudujte si vzájomnú dôveru s občanmi mestečka, vrátane priateľstva či romantického vzplanutia s Ryanom a Steph.

  dontnod
  VSTUKTU OSOBNY PRÍBEH
  V priebehu hry budete musieť urobiť nejedno zložité rozhodnutie a vybrať si tak svoju vlastnú budúcnosť. Voľne môžete skúmať ulice, obchodíky a skryté zákutia mestečka Haven Springs a stretávať sa tak s nezabudnuteľnými postavami. A tiež určíte Alex štýl obliekania z až 24 možností!

  mxmtoon
  EXKLUZÍVNY SOUNDTRACK
  Séria Life is Strange je známa svojím nezabudnuteľným soundtrackom a True Colors nebude výnimkou! Nové exkluzívne skladby od mxmtoon a Novo Armor, spoločne s licencovanými piesňami od Radiohead, Phoebe Bridgers, Gabrielle Aplin a ďalších, vytvorí tú správnu kulisu k napínavému a na emócie bohatému príbehu.

  radiohead
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Life is Strange: True Colors!

Sledujte nás na instagrame