Lionheart
PC

8,09
Nákupom získate 0,32 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Fantasy, Pseudo
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 10530
 • Neuveriteľný príbeh sa odohráva na Zemi, jej história je však iná, ako ju už poznáme. Po kataklizmate sa tu prehnala renesancia so svetom mágie.; Hra sa riadi zvláštnym systémom pravidiel (ako Fallout 1 a 2), prevedeným do fantasy a real-time módu. Obsahuje 30 skills, 40 perks a 15 traits.; Systém, ktorý nie je obmedzený povolaním, dovoľuje užívateľovi utvárať behom príbehu postavu podľa svojho uváženia. Tá môže dosiahnuť aj 60. úroveň.; 8 hlavných oblastí s viac než 80 miestami, príbehy s množstvom rozhovorov a bojových rýž; Bohaté, do všetkých detailov vyvedený svet, kde hrajú rovnako dôležité úlohy dialógy, interakcie i príbeh.; Cestou stretnete postavy, ktoré sa k vám môžu pridať a bojovať po vašom boku a vo vašom záujme.; Generátor náhodných vecí zaručuje, že narazíte na doslova tisícky rozličných zbraní a predmetov.; Krásne dvojrozmerné vyvedené prostredie s 3D postavami budú úspechom pre oko a zároveň nebudú ani príliš pomalé.; Môžete hrať za štyri rôzne rasy.; Svoje bojové a magické schopnosti si môžete vyskúšať na viac než 50 rôznych druhoch nepriateľov.; Môžete sa naučiť viac než štyridsať kúziel, ich sila vzrastá spolu so schopnosťami vašej postavy.; Ovládanie je ľahké a intuitívne, rozhranie prehľadné.; Profesionálna česká verzia.;

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 700MHz, pamäť 128MB RAM, grafická karta s 8MB RAM, 8x CDROM

  Kategórie

  PC / PC hry / RPG
  1192 - Tretia krížová výprava: V roku 1192 anglický kráľ Richard Levie srdce putoval celou Európou na Tretiu výpravu. Pri vyvrcholení tohto výboja sa nakrátko roztrhla štruktúra reality a na Zemi sa zrútila krátka, ničivá vlna mágie a duchov. O 400 rokov neskoršie, sa vyvinuli alternatívne, avšak strašidelne podobné dejiny.

  Keď Saladinové vojská nedokázali zaplatiť poplatok, zašeptal Richardovi jeho verný pobočník, že muslimovov treba vyhladiť a ich hrozbu ukončiť raz a navždy. Tento pobočník poradil Richardovi, aby zhromaždil v meste niekoľko svätých artefaktov, aby s ich pomocou kňazi mohli požehnať Richardovo vojsko a aby prekliali jeho nepriateľov. Richard veril svojím radcom a nevedomky spojil niekoľko mocných artefaktov - a tieto artefakty, relikvie samotného stvorenia, začali dohromady ničiť realitu. A tak sa roztrhla hmota Zeme, duchovia a mágii vyleteli do sveta.

  Hordy démonov a silných bytostí zaplavili ulice Akko a obkľúčili Richardovu armádu. Po ťažkých stratách sa Richard a Saladin spojili, aby hordy porazili. Vďaka neuveriteľnej odvahe sa týmto dvom hrdinom podarilo zraniť poradcu, ktorý, ako sa ukázal, bol mocným mágom. Radca zlým stvorám ušiel a tak umožnil Richardovi a Saladinovi uzavrieť prielom. Či už bitka trvala len pár hodín, "Disjunkcia", ako bude nazývaná, vypustila na celou planétu obrovské hordy netvorov a zmenila navždy dejiny.

  Richard i Saladin si uvedomili, že nesmú dopustiť, aby sa rituál uskutočnil znovu, sprisahali preto, že rozdelia relikvie a ukryjú ju vo svojej zemi. Templársky rytieri súhlasili s ochranou relikvií na západe a Saladinov rad chránil relikvie na východe. Tieto dva ušľachtilé rady sa po storočiach spoja v niekoľkých Temných krížových výpravách proti silám zla, ktoré uniklo z Disjunkcie.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game, zberatelskasocha
daysofplay2024, daysofplay, PlayStationZlavy
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskaizba
hvezdnevojny, , starwarsunlimited
3plus1zadarmo, FunkoPopzadarmo, FunkoPop, funkopopkolektor
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet