LIVE A LIVE
SWITCH

54,99
Nákupom získate 1.65 kreditov
 • 54,99 €
  Nie je skladom
Štítky: Sci-Fi, Historické, 2D RPG, JRPG, Japonské, Pixelová, Divoký západ
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 45616
 • LIVE A LIVE pôvodne vyšiel na konzolu Super Famicom v Japonsku a teraz znovu ožíva na konzole Nintendo Switch! Zažite legendárne RPG prvýkrát preložené do angličtiny a to v parádnom remaku v HD-2D grafike podobnej hrám Octopath Traveler a Triangle Strategy. Zoznámte sa so siedmimi hrdinami, každý so svojou unikátnou zručnosťou a žite naprieč historickými obdobiami! Čo nakoniec odhalí a aké ďalšie príbehy môžu priniesť?

  OD PRAVEKU K DIVOKÉMU ZÁPADU

  Prežite skvelé príbehy a zažite sedem rôznych osudov v jednej hre, ktoré vedú k jednému koncu. Vydajte sa do prehistorického sveta, kde nie sú potrebné slová. Na divoký západ, kde je na tamojšieho hrdinu vypísaná odmena. V imperiálnej Číne zase kung fu majster hľadá svojho nasledovníka.

  LIVE A LIVE
  AŽ DO VZDIALENEJ BUDÚCNOSTI
  V období Edo v Japonsku musí Shinobi podniknúť tajomnú misiu. Súčasnosť prináša problémy vyznávača bojových umení byť lepší, než kedykoľvek predtým. V blízkej budúcnosti sa mladý hrdina s nadprirodzenými schopnosťami postaví proti zlu. A vzdialená budúcnosť prináša tragédiu vo vesmíre.

  live a live
  SKVELÝ REMAKE
  Okrem grafickej stránky hry sa dočkala remastera aj hudba, za ktorým stojí pôvodný skladateľ Yoko Shimomura. Hra tak obsahuje všetko, čo sme mohli milovať na pôvodnom japonskom vydaní, ale je skvele dostupná aj nováčikom.

  snes
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči LIVE A LIVE!

Sledujte nás na instagrame