Pokémon Scarlet
SWITCH

59,99
Nákupom získate 1,20 kreditov
+ VIANOČNÝ REWIND ZADARMO
Možnosť vrátenia tovaru do 31.1. 2023
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Online multiplayer
Jazyk: Angličtina
Štítky: JRPG, Japonské
Kód produktu: 45814
Vianočná nádielka
 • Nový prírastok do hlavnej série videohier Pokémon nás zavedie do nového regiónu, ponúkne osvieženú hrateľnosť a nových štartovacích Pokémonov. Pokémon Scarlet a Pokémon Violet budú postupne odhaľované a my prinesieme podrobnosti teda neskôr.


  MESTÁ A PRÍRODA
  Hľadajte Pokémonov v tunajších moriach, lesoch aj v oblakoch. Zažite skutočnú radosť z hrania Pokémon hry - bojujte proti divokým Pokémonom a následne ich chytajte. Teraz v hre z otvoreného sveta, ktorú si užijú hráči akéhokoľvek veku!

  Pokémon Scarlet
  S PRIATEĽMI
  Zdieľajte radosť z objavovania aj so svojimi priateľmi a rodinou tým, že sa na dobrodružstvo vydáte až v štvorčlennej skupinke! Na začiatku svojej cesty budete mať na výber z troch nasledujúcich Pokémonov - Sprigatito, Fuecoco a Quaxly.

  pokémon scarlet
  NOVÉ POSTAVY A NOVÉ MOŽNOSTI
  Nemonna je usmievavá, energetická milovníčka zápasov Pokémonov! Ako skúsená trénerka vás bude viesť počas dobrodružstva. V Pokémon Scarlet sa zoznámite s profesorkou Sada, zatiaľ čo v Pokémon Violet bude vašim profesorom Turo. Každý z nich robí výskum ohľadom istých povestí o regióne ... Váš vzhľad bude záležať na tom, či hráte Pokémon Scarlet, či Pokémon Violet. Kto vie, aké dobrodružstvo na vás čaká?

  pokémon violet
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Pokémon Scarlet!

Sledujte nás na instagrame