Madden NFL 06
PC

54,99
Nákupom získate 1,10 kreditov
Doprava
od 2,99 €
22 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Štítky: Futbal
Kód produktu: 11474
 • Podpora online multiplayeru bola ukončená zo strany vydavateľa.

  najlepší simulátor amerického futbalu ;QB Vision kontrol - dôležitá funkcia približujúca hru viac k realite, je dôležité vedieť hádzať presne a ďaleko, ale je omnoho dôležitejšie vedieť komu prihrať ;QB Precision Placement - doveďte svoje prihrávky k dokonalosti s pomocou práve tejto novej funkcie ;celkom nový mód NFL Superstar vám umožní vytvoriť si vlastného hráča a prepracovať sa s ním až na vrchol ;nové pohľady kamier, nové komentáre, vylepšená grafika

  Minimálne požiadavky

  Windows 2000, XP, procesor 800MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 8x CDROM, podporované sú grafické karty nVidia GeForce 3 Ti a vyššie alebo Ati Radeon 8500 a vyššie

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové

  Madden NFL 06 je ďalší diel v populárnej série simulácií amerického futbalu Madden NFL od EA Sports, ktorá patrí k tým najkvalitnejším, akú spoločnosť EA vydáva. Na rozdiel od iných športových sérií totiž každý nový ročník Madden NFL prináša skutočne užitočné nové prvky, ktoré hru činia zábavnejšou, krajšou a prístupnejšou verejnosti i pri zachovaní komplexnosti, skratka zakaždým zábavnejšou.

  Hlavnou zmenou oproti predchádzajúcim ročníkom sú nové možnosti quaterbackov nazývané QB Vision Control a QB Precision Placement.
  QB Vision Control zapája do hry všímavosť hráčov, to ako dobre "čítajú hru". Dobrý žiak musí nielen skvelo hádzať, musí byť predovšetkým schopný vybrať správneho hráča, ktorému nahrajú. V hre sa zobrazuje zorné pole nahrávajúceho hráča, to kam sa hráč pozrie ovplyvňujete vy a pred vyslaním kopu je dôležité mať hráča v zornom poli. Pokiaľ dlhšiu dobu nesledujete čo sa deje v určitej časti poľa, ťažko tam môžete prihrať.
  QB Precision Placement umožňuje ovplyvnenie prihrávky kde smeruje. I keď vyberiete správneho hráča, je potrebné zaistiť, aby lopta smerovala presne tam kam potrebujete. Môžete ju hodiť vysoko, aby smerovala pred hráča a tak hľadač na neho nedosiahne. Môžete ju tiež hodiť nízko, tak aby ho hráč chytil v skoku a včas ho ukryl pred dotierajúcimi obrancami.

  Ďalšími ale rozhodne nezanedbateľnými novinkami sú Truck Stick Control, vďaka ktorému môžu i útočníci využívať svoju robustnú postavu, odraziť dotierajúcich obrancov a získať tak rozhodujúce metre náskoku.
  Vylepšená grafika, nové, prirodzené pohľady kamier, nové komentáre a skvelé opakovačky vytvárajú skutočnú futbalovú atmosféru.

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

Sledujte nás na instagrame

minecraft, minecrafters, minecraftuniverse, oslavujeme, aplha
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg, lorcana, disneykarticky
hernyvypredaj, nemamcohrat, playstation, PChry, xbox, switch
casopislevel, ohrachalidech, hernecitanie, levelkniha, hernakniha
assassinscreedshadows, acshadows, assassinscreed
youtooz, worldofwarcraft, alextraza, nozdurmu, wowkofigurky, wowko