Madden NFL 07
PC

(1x)
54,99
Nákupom získate 0,55 kreditov
Štítky: Futbal
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12150
 • Podpora online multiplayeru bola ukončená zo strany vydavateľa.
  NFL Superstar: Dvorana slávy: Nájdete svoju cestu k sláve profesionálneho futbalu s ovládnutím akejkoľvek pozície na ihrisku.; Nové realistickejšie ovládanie hlavného blockera.; Doposiaľ nevídané ovládanie behu.; Inovovaná kontrola ofenzívnej činnosti ponúka útočné akcie, ktoré rozhodujú zápasy, vrátane nových ohybov, prikrčení a rôznych štýlov behu obľúbených hráčov.

  Minimálne požiadavky

  Windows XP, procesor 800MHz, pamäť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 2,0GB voľno na disku, DVDROM, grafická karta Ati Radeon 8500 a vyššia alebo nVidia geforce 3 a vyššia (GeForce 4MX nie je podporovaná)

  Kategórie

  PC / PC hry / Športové
  S použitou licenciou NFL a PLAYERS INC, sa športová hra, stvárňujúca u nás skôr netypický americký futbal, stáva bezpochyby tím najlepším, čo môžete na obrazovkách herných zariadení vidieť. Nový titul sľubuje množstvo interakcií, pochopiteľné vylepšené grafické a audio spracovanie, ale kameň na kameni nezostane ani pri ovládaní a pohybov hráčov, ktorý budú reálnejší, ako kedykoľvek predtým.
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (1)

  (Xzone.cz)
  Neoverený nákup
  • Skoro všechno. Z týhle hry jsem nadšený už od jejího vydání a je tojedna z máĺa her, u které nepřemýšlím, jestli koupit nebo ne. Hned vím že jo.
  • Postup vaše útočníka po kariérním žebříčku stejně jako některé tréninky (hlavně na nejvyšší obtížnost) jsou prostě žrádlo. Natáčení filmu nebo měření inteligence nazačátku akriéry pak už jen třešničkou na dortu.
  • A to se nebavím o samotných utkání. Jakmile je vaše postava na poli a nejste vůdčí typ tak ani když jste QB takdo hra moc kecat nemůžete a je jasný váš úkol. Chytit a poslat co nejdál. Oprotit 06 nárůst hratelnosti o 50%. Jen soufám že tak půjde dál
  • Chybí mi tu pěkný roztleskávačky a najednou ubylo agentů.

  Rozhodně doporučuji všem co mají byť jen malou chuť začít skákat po každém kulatém míči aby ho dostali do správného tvaru.

  Celkové hodnotenie vypočítavame z overených aj neoverených hodnotení.
  Overený nákup - zákazník preukázateľne zakúpil produkt u nás v obchode.
  Neoverený nákup - nemôžeme overiť, či zákazník produkt zakúpil.

Mohlo by sa vám páčiť

Sledujte nás na instagrame