Madden NFL 22
PS4

66.99
Nákupom získate 1.34 kreditov
 • 66.99 €
  Skladom
Hra je tiež dostupná pre:  PS5XSXXBOX

Darček k objednávke

 • Nové NFL 22 ponúkne Hrací deň so všetkým. Medzi nové funkcie v režime Franchise patrí správa realizačného tímu, vylepšený systém scenárov a týždenné stratégie. Zdieľajte postup postavy a hráčskú triedu medzi módmi Face of The Franchise a The Yard vďaka zjednotenému vývoju. A vôbec prvýkrát v histórii Ultimate Teamu upravujte v polčase superhviezdne X-Factors.

  FRANCHISE

  Vyhrajte Super Bowl a vybudujte dynastiu NFL ako hráč, tréner alebo majiteľ. Vďaka rozsiahlej ponuke nových funkcií v prepracovanom režime Franchise dostanete na starosť prakticky všetko. (Áno, myslíme tým aj vyhrávanie Super Bowl.) Najmite a spravujte realizačný tím a rozdelením bodov personálu (Staff Points) vylepšujte špecializované stromy talentov u svojich trénerov. Stanovujte tréningové plány svojho tímu, vymýšľajte taktiku proti súperovým prednostiam a integrujte svoje stratégie do "play-callingu". Takže až nadíde deň zápasu, budete pripravení na čokoľvek. A zabudnite na predchádzajúcu sezónu. Vylepšený systém scenárov sa postará o to, že táto sezóna v režime Franchise (a všetky nasledujúce) bude úplne iná. Všetko jasné? Dobre. Tak teraz kukajte vyhrať nejakú tú trofej.

  Madden NFL 22 (PS4)
  FACE OF THE FRANCHISE
  Vytvorte si postavu a odohrajte nováčikovskú sezónu podľa seba ako QB, WR, RB alebo LB. Túžite po väčších možnostiach prispôsobenia? Žiadny problém. Nový systém tried a postavy hráčov vám umožní upraviť si hodnotenia, zručnosti, vlastnosti aj tip tela. Hraním získavajte reputáciu a vylepšujte svoju postavu v jednotlivých triedach až do ich maxima. Staňte sa jednotkou draftu a udajte ráz svojej kariére. V nováčikovskej sezóne budete na každom kroku čeliť personalizovaným a nečakaným výzvam. A nie ste v tom sami. Vaši najbližší - ako agent, tréner alebo koordinátori - vám budú radiť a spoločne vás sprevádzať na ceste za úspechom. Vďaka novému zjednotenému systému postupu je všetok váš postup (postava, odmeny i vybavenie) zdieľaný medzi režimami Face of the Franchise a The Yard. Môžete tak využiť raz získané predmety a pokračovať vo vyhrávaní.

  nfl 22
  THE YARD
  Rýchla zábava, hrateľnosť so sociálnymi prvkami a hviezdami NFL, lokality po celom svete, nevšedná zápasová prezentácia, postavy a tímy. Toto je výrazne prerobený režim The Yard pre Madden NFL 22. Zahrajte si prepracovanú kampaň s úchvatnými lokáciami po celom svete a staňte sa najlepším hráčom planéty. Omrknite nové centrum striedajúcich sa živých herných udalostí a získajte odmeny v úplne novom hodnotiacom režime. To všetko štýlovo s najbombastickejším vybavením v hre. Všetok váš pokrok je plne prepojený s aktualizovanou postavou a zjednoteným systémom postupu.

  nfl 2022
  SUPERSTAR KO
  Poskladajte tím a zošľapnite si na konkurenciu v najrýchlejšom kooperatívnom vyraďovacím režimu série Madden s päťminútovým zápasmi, jedinečným štadiónom aj komentárom, dynamickými pravidlami a ikonami futbalovej kultúry. Novinkou v režime Superstar KO v hre Madden NFL 22 sú tímy a súpisky NFL. Zahrajte si v tomto kooperatívnom eliminačnom móde rýchle zápasy s dynamickými pravidlami, unikátnymi štadiónmi a ikonami futbalovej kultúry.

  americký fotbal
  EXHIBITION
  Stretnite sa jeden proti jednému v online zápasoch (v režime jedného i viacerých hráčov) alebo si zahrajte sami off-line proti tímu riadenému hrou. Upravte si nastavenia zápasu vrátane dĺžky trvania jednotlivých štvrtín, pravidiel, štadiónov a dresov.
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Madden NFL 22!