MADiSON VR - Cursed Edition VR2
PS5

37,99
Nákupom získate 0,76 kreditov
Doprava
od 2,99 €
23 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Doporučený vek: Od 18 rokov
Štítky: FPS, Hororové, PlayStation VR2
Typ hry: Hra pre jedného hráča
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 57613
 • MADiSON VR vás teraz ponorí ešte hlbšie do svojho desivého sveta. S využitím instantnej kamery vo vašich virtuálnych rukách prekonajte priepasť medzi naším svetom a neznámom. Snímajte snímky, sami ich vyvolávajte, aby ste vyriešili hádanky, preskúmali tiene a predovšetkým prežili.

  MADiSON VR prenáša uznávanú psychologickú hororovú hru do znepokojivo reálneho rozmeru, vďaka čomu je znepokojujúca hrateľnosť a jej podmanivý príbeh ešte viac znepokojujúci.
  OBSAH EDÍCIE
  - hra MADiSON VR
  - kremačný certifikát (plagát)
  - fotografie
  - rozšírenie Lucovho zápisníka
  Digitálny obsah
  - oficiálne wallpapery pre VR
  - EP v plnej dĺžke
  - denník Elizabeth Maxwellovej
  MADiSON VR - Cursed Edition (PS5)
  Vyžaduje sadu PlayStation VR2

  PRÍBEH
  Predstavte si, že sa prebudíte zamknutie v temnej miestnosti s virtuálnymi rukami nasiaknutými krvou. Vži sa do úlohy Luky v pohlcujúcom VR zážitku, pri ktorom sa ti z kože fajčí, a podstúpiš brutálne muky MADISONU, démonickej sily, ktoré ťa nútia pokračovať v krvavom rituáli začatom pred desiatkami rokov. Si pripravený postaviť sa nevýslovnej hrôze priamo pred svojimi očami a dokončiť tento zlovestný obrad?
  Resident Evil 8: Village dupl (PS5)
  POSTAVY
  Každá postava v hre MADISON VR nesie svoj desivý príbeh, ktorý je bezchybne vtkaný do hlavného príbehu. Pohybujte sa nenápadne, pozorne počúvajte a buďte potichu, aby ste na seba neupútali nežiaducu pozornosť. Nezabudnite, že v tomto desivo reálnom prostredí VR nie ste nikdy sami.
  Resident Evil 8: Village dupl (PS5)
  GAMEPLAY
  Ovládaj instantnú kameru v ríši VR a prejdi touto nočnou morou alebo sa ponor ešte hlbšie do jej temných hlbín. Vyvolávajte starostlivo realisticky urobené fotografie a pripravte sa na to, že sa pri odhaľovaní pravdy stretnete tvárou v tvár svojim najhlbším obavám. Prezerajte všetko, uchopujte predmety a zapojte sa do prostredia VR, aby ste odvrátili číhajúce entity. Zažite vzrušenie z nepredvídateľne spúšťaných udalostí a premenlivých hádaniek, ktoré zvyšujú znovuhrateľnosť a udržia vás v strehu. Ponorte sa plne do tohto mrazivého zážitku už teraz vďaka vylepšenému vizuálnemu spracovaniu a 3D zvukom, ktoré vás donútia pochybovať o tom, čo je skutočné a čo nie. Pripravte sa zažiť hrôzu z hry MADiSON úplne novým spôsobom.
  Resident Evil 8: Village dupl (PS5)
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si MADiSON VR - Cursed Edition VR2? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

vhlave, vhlave2, premiera
tombraider, darkhorsefigure, zberatelskafigurka, LaraCroft
FUNKO20, FunkoPopFigurky, ZlavynaPopky, Popky, dopravazadarmo
dopravazadarmo, Packeta, doruceniezadarmo
eldenring, shadowoftheerdtree, darcek
chainsawman, figurka, funkopop, xzonesk