Maid of Sker
XBOX

27.99
Nákupom získate 1.12 kreditov
 • 27.99 €
  Skladom
Lokalizácia: Angličtina
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Hororové, Logické, Psychologické, Hľadanie predmetov
Hra je tiež dostupná pre:  SWITCH
 • Postavte sa nočným morám Mikar. Nepanikárte ... ani nedýchajte! Maid of Skero je survival horror z pohľadu prvej osoby, zasadený do odľahlého hotela. V ktorom dôjde ku krvavej a desivé udalosti. Tá sa odohráva v roku 1898 a je inšpirovaná strašidelným waleským príbehom o Elisabeth Williamsovej, rozpráva o rodinnom impériu, ktoré sa neštíti mučeniu, otroctvu, ani pirátstva. Nad tým všetkým sa vznáša nadprirodzená záhada, ktorá nejako súvisí s hotelovými pozemkami.


  VELŠSKÝ FOLKLOR

  Hru vyvinulo štúdio Wales Interactive a dej napísali spisovatelia a dizajnéri, ktorí stoja za hrami ako SOMA, Nechcem Knock Twice a Battlefield 1. Desivý príbeh je inšpirovaný waleským folklórom, ktorý kombinuje psychologický, gotický a britský horor.

  Maid of Sker

  HUDBA A ZVUKY

  Hra ponúkne viacero príbehových koncov, systém umelej inteligencie je založený na 3D zvuku a veľký dôraz sa kladie na taktiku prežitia bez zbrane. Hudba je celkovo dôležitá, dočkáme sa reprodukcia známych waleských žalmov Calon LAN (A Pure Heart), Suo-Gáň (waleská uspávanka) a Ar Hyd Y Nos (All Through the Night), ktoré naspieval mrazivý hlas Tia Kalmare.

  wales interactive
 • Pridajte komentár

  Pravidlá komentárov

  Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.ck, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

  Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Maid of Sker!