Maneater - Day One Edition
XBOX

27.99
Nákupom získate 0.28 kreditov
Lokalizácia: Angličtina, Poľština
Tip hry: Hra pre jedného hráča
Štítky: Akčné RPG
Hra je tiež dostupná pre:  PC
 • Hra podporuje Smart Delivery a funguje tak vo vylepšenej verzii na konzolu Xbox Series X.
  Užite si dokonalú silu vrcholového morského dravca - obrieho žraloka! Terorizujte pobrežia. Trhajte plavcov a potápačov na kusy a ukážte ľuďom, čo je to strach. Vžite sa do úlohy a prispôsobte si žraloka pomocou celej rady štatistík. Rozvíjajte rôzne časti svojho tela a vylepšite ich funkciu, alebo rozpútajte krátke žravé besnenie. To všetko v akčnom RPG Maneater.


  ŽRALOČÍ JEDÁLNIČEK 
  Maneater je akčné RPG pre jedného hráča zasadené do neľútostného pobrežia Mexického zálivu. Bojujte o prežitie na otvorenom mori, v močiaroch a riekach, kde nebezpečenstvo číha v každej hĺbke. Ponorte sa do živého, dýchajúceho sveta plného hrozieb a odmien. Preskúmajte potopené vraky, číhajte v močiaroch, alebo si len plávajte otvoreným morom a hľadajte korisť. Vaše jediné nástroje sú váš dôvtip, vaše čeľuste a úžasná schopnosť vyvíjať sa podľa toho, čím sa živíte. Na jedálnom lístku je úplne všetko ... zabíjajte, alebo buďte zabití.

  Maneater

  PRÍBEH POMSTY

  Maneater obsahuje kompletnú príbehovú kampaň, ktorá sledujte žraloka, ktorý sa chce pomstiť za vraždu svojej matky rúk "šupinatého" Petea. More nie je pre obidvoch dosť veľké, a tak všetko smeruje k finálnej konfrontácii. "Šupinatý" Pete je rybár, ktorý vyrastal s príbehmi o tom, ako jeho otec zabil veľkého bieleho žraloka. Žraloky jeho otcovi neprejavili žiadne zľutovanie a rovnako tak sa aj Pete chová k nim - lovia ich, kdekoľvek na nich narazí. Rozprávačom v kampani je Chris Parnell. (Saturday Night Live, 30 Rock, Rick a Morty).

  žraločí rpg
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Maneater - Day One Edition!