Marine Park Empire
PC

8,09
Doporučený vek: Pre všetkých
Štítky: Tycoon
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 13132
 • Nechajte sa zviesť na vlne zábavy v Aquaparku

  Vybudujte najúžasnejší trojrozmerný zoopark a aquapark plný divokých zvierat.; Dva zvieracie svety v jednej zoo.; 6 názorných inštruktáží + 21 rozličných misií.; 450 budov a užitočných či dekoračných predmetov.; Výber z 60 zvieracích druhov.

  Minimálne požiadavky

  Windows 98, 2000, ME, XP, Vista[32bit], procesor 800MHz, pamäť 128MB RAM, 1,0GB voľno na disku, 4x CDROM, grafická karta nVidia GeForce2 / Ati Radeon a vyššia.

  Kategórie

  PC / PC hry / Stratégie

  Ponorte sa do fantastického trojrozmerného sveta plného verných animácií morských zvierat, obojživelných tvorov i čistých suchozemských vládcov divočiny. Hra rozširuje klasickú zoo o ďalších 28 živočíšnych druhov z vodnej ríše.

  Postarajte sa o každodenný prevoz svojej zoologickej záhrady, výstavbu výbehov a kŕmením zvierat počnúc poskytovaním všemožných služieb návštevníkom a najatím nových zamestnancov. Ponúknite návštevníkom show zvierat, ohromte ich zábavnými atrakciami a potešte ich okružnou jazdou po zoo vo vláčiku či na loďke. Predajte im občerstvenie a suveníry a získané peniaze investujte späť do svojej zoo, dovtedy kým sa vaše zoo nestane tým najlepším na celom svete!

 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

 • Recenzia (0)

  Kúpili ste si Marine Park Empire? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame