Super Mario 3D World + Bowsers Fury
SWITCH

52,50
Nákupom získate 1.05 kreditov
Lokalizácia: Angličtina
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov, Lokální multiplayer, Lokálna kooperácia
Štítky: 3D plošinovka, Skákačka
Kód produktu: 34398
 • Cestujte s Mariom a Luigi do Sprixie Kráľovstva v hre Super Mario 3D World, ktorá pôvodne vyšla na konzolu Nintendo WiiU a teraz sa jej dočkáme aj na switch! Bowser uniesol princeznú Sprixie a je len na Mariovi a jeho parťákov, aby ju zachránil. Sprixie Kráľovstvo má však plno nástrah a zradné zákutia s ktorými si musí Mario poradiť. Pri ceste za vyslobodením môžete skúsiť priehľadné rúry, ktorými možno preliezť, hádzanie balónyov a nakoniec lezenie po stenách ako mačka! S lokálnym multiplayerom pre 4 hráčov a špeciálnym vylepšením pre konzolu Nintendo Switch je toto perfektné miesto k oslavám 35. výročia nášho talianskeho inštalatéra Maria.

  SCHOPNOSTI MARIA
  V hre nájdete Tanooki Mario a Boomerang Mario powerupy, tak i úplne nové. Chopte sa Super Bell a premeňte Maria v lezúcu a škrabaciu mačku. Môžete tiež skúsiť Cannon Box, ktorý strieľa projektily alebo Double Cherry, ktorý vám vytvorí na pomoc klon!

  Super Mario 3D World + Bowsers Fury
  MARIOVI PARŤÁCI
  Dobrodružstvo sa netýka iba Maria! Princezná Peach a Toad sú v hre tiež a majú plno odlišných zručností. Každá má niečo: Mario ponúka najviac zručností, zatiaľ čo Luigi zase vie skákať vysoko, Princezná Peach sa vie udržať vo vzduchu a Toad je najrýchlejší. Stačí si len vybrať postavu a ich unikátnu zručnosť a vydať sa za dobrodružstvom!

  super mario 3d world
  MULTIPLAYER
  Vyskúšajte spoločne s priateľmi lokálny multiplayer mód - spolupracujte a prechádzajte úrovne, alebo súperte o väčšie skóre na každom konci! Prežite tak skvelé dobrodružstvo s až tromi priateľmi v tomto multiplayerovom mayhemu!

  wiiu mario
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (0)
Pridať hodnotenie

Buďte prvý a dajte vedieť ostatným, ako sa vám páči Super Mario 3D World + Bowsers Fury!

Sledujte nás na instagrame