Marvels Avengers CZ
XBOX

(1x)
57,70
Nákupom získate 2.31 Kredity
 • 48,73 €
  Nie je skladom
Štítky: Sci-Fi, TPS, Multiplayer, Akčná adventúra, Superhrdinovia, Kooperatívne
Typ hry: Hra pre jedného hráča, Hra pre viacerých hráčov
Jazyk: České titulky, Angličtina
Kód produktu: 30661
Hra je tiež dostupná pre:  PS4XBOXPC
 • Dajte dohromady najsilnejších hrdinov na Zemi, prijmite svoje schopnosti a splňte si sen o superhrdinoch. Marvel Entertainment a Square Enix prináša epickú, akčne dobrodružnú hru Marvels Avengers, ktorá kombinuje filmový príbeh s hrateľnosťou pre jedného hráča či kooperatívne hranie.

  KOOPERÁCIA
  Za hrou stojí štúdio Crystal Dynamics, obsahuje originálny príbeh a predstavuje dokonalý herný zážitok s Avengermi. Utvorte tímy až štyroch hráčov online, ovládnite mimoriadne schopnosti, upravte si rozrastajúcu sa súpisku hrdinov a bráňte Zem pred silnejúcimi hrozbami.

  Marvel’s Avengers

  NIEČO SA POKAZILO
  Marvels Avengers začínajú v Deň A, kedy Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow a Thor odhaľujú technicky vyspelé ústredie Avenger v San Franciscu - vrátane svojho vlastného helicarrieru poháňaného experimentálnym zdrojom energie. Oslava sa však strašne zvrtne, keď katastrofická nehoda vyústi v obrovskú skazu. Vina za túto tragédiu padá na Avengerov, ktorí sa rozpadnú.

  ironman

  ZÁCHRANA SVETA
  O päť rokov neskôr, keď sú všetci superhrdinovia postavení mimo zákon a svet je v nebezpečenstve, je jedinou nádejou znovu zvolať najsilnejších hrdinov na Zemi. Marvels Avengers prinesú pravidelné aktualizácie obsahu a zavedú hráča na epickú výpravu, ktorá bude trvať niekoľko rokov. Táto hra predstavuje budúcnosť značky Avengers.

  hulk
 • Diskusia dočasne vypnutá

  Svoje otázky k objednávkam prosím smerujte na email xzone@xzone.sk. Ďakujeme

  Komentáre (0)

Hodnotenie zákazníkov (1)
Pridať hodnotenie

Ne, ne a ne. Tohle absolutně nefunguje. Pomalu se ani neseznámíte s hrdinami, souboje nemají logiku a děj je otřesný. Byla jsem ráda, když jsem to dohrála. Bylo to zdlouhavé hraní. Hlavní hrdinka velice nudná.

Sledujte nás na instagrame